Nokia C7-00

Kizárólag a Nokia C szériával foglalkozó témák
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

tibby írta:Annán a Games mappába nem kellene lennie valamilyen játéknak?

Ha letöltöm a 2 lehetséges Symbian Anna frissítést, attól Phoenixxel még újra fogom tudni húzni? (mert ugye csak ugyanolyat, vagy frissebb szoftvert lehet felrakni)

Én phoenixel frissítettem és az annán nem volt külön games mappa! A játékok az alkalmazásoknál voltak!
Ha frissítettél annára ( 022.014 ) és rátetted a két utólagos frissítést is, ( 1/2, 2/2 ) phoenixel akkor is újra tudod tenni a szoftot! ( 022.014 )
Az utólagos frissítések nem egy újabb verziói az annának csak már a meglévő alkalmazásainak frissítése!
meszipeti
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2010-02-11 csüt. 13:14:00
Készüléktípus: Nokia Lumia 925 + Samsung 5610
Nem: Férfi
Has thanked: 11 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: meszipeti »

Létezik valami megoldás arra, hogy a beérkező e-maileket ne csak hanggal jelezze a telefon, hanem a képernyőkímélőn is megjelenjen? Sleeping Screen-t használok, az meg csak tudtommal a nem fogadott hívásokat és az sms-t jelzi ki.
NOKIA 3210>3410>3510>Siemens CF62>6020>6233>E 52>c7>Lumia 710>Lumia 720> Lumia 925 és Samsung 5610
Raynor18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-03-20 vas. 14:15:42
Készüléktípus: C7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Raynor18 »

Hali

2 C7 van a házban, de mindkettőnek van hasfájása. Help pls.

1. Mindenre a "Megtelt a mem." üzenettel válaszol, pedig hely van rajta bőven (A fájlkezelő szerint)

2. Nem lehet telepíteni az Anna 2. frissítését és az Ovi frissítését. Néhány programnál (Pl.: Ovi store) tölt-tölt-tölt és kidob.


Előre is köszönöm.
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Todo »

Raynor18 írta:Hali

2 C7 van a házban, de mindkettőnek van hasfájása. Help pls.

1. Mindenre a "Megtelt a mem." üzenettel válaszol, pedig hely van rajta bőven (A fájlkezelő szerint)

2. Nem lehet telepíteni az Anna 2. frissítését és az Ovi frissítését. Néhány programnál (Pl.: Ovi store) tölt-tölt-tölt és kidob.


Előre is köszönöm.

Próbáltatok már restartot a készüléken? A frissítést lehet a telóról is telepíteni a szoftverfrissítés menüpontból!
astroboy
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2011-01-17 hétf. 20:24:57
Készüléktípus: nokia lumia 625
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: astroboy »

Todo írta:
Raynor18 írta:Hali

2 C7 van a házban, de mindkettőnek van hasfájása. Help pls.

1. Mindenre a "Megtelt a mem." üzenettel válaszol, pedig hely van rajta bőven (A fájlkezelő szerint)

2. Nem lehet telepíteni az Anna 2. frissítését és az Ovi frissítését. Néhány programnál (Pl.: Ovi store) tölt-tölt-tölt és kidob.


Előre is köszönöm.

Próbáltatok már restartot a készüléken? A frissítést lehet a telóról is telepíteni a szoftverfrissítés menüpontból!
Mentés, Hard Reset, majd ujratelepít! Az enyémen is ez segített.
Avatar
Damage401
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010-10-11 hétf. 15:16:33
Készüléktípus: Nokia C7
Tartózkodási hely: Pestől 60Km-re Keletre :)
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Damage401 »

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, kijelző fényerejével kapcsolatban. Nos kollégáimnak is van C7 es. Az egyiknek T mobilos, a másiknak Telenoros. Az enyém is Telenoros. Nos megnéztem és ha közepesre állítom a fényerőt mind a három készüléken akkor a kollégáknak a készüléke világossabb mint az enyém. Nos ha én maxra teszem akkor érem el azt a világosságot ami nekik a középső beállítást teszi. Ha náluk is maxra tolom fel akkor is meglátszik hogy az enyém " sötétebb".
Miért van ez? nem lilás a képernyő. Csak engem érdekel hogy miért lehet ez.

Még egy kérdésem lenne. Nos barátnőm a Nokia 5800Xm megfürösztötte, amely már nem kapcsol be sajnos. Illetve volt hozzá egy gyári 8GB memória kártya amely már a 4. napja szárad. Ma próbáltam ki a gépen msd olvasóval és hibátlanul müködik, minden adat megvan. Barátnőm felajánlotta hogy használhatom a C7mben ha nem okoz zárlatot a továbbiakban. Tudom nagyon gyerekes a kérdés, mivel kitudja meddig mehet rövidrezár mindent azt lőttek az egésznek még lehet a telefonnak is. Szerintetek hadjam a fenébe a kártyát és kukázzam vagy ez msd nem fog tönkre menni?

Üdv Damage
Telefon History:

Siemens MC60->Sony Ericcson K300i -> Sony Ericcson K750i -> Sony Ericcson C902i -> HTC Desire ->Nokia C7
Raynor18
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2011-03-20 vas. 14:15:42
Készüléktípus: C7
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Raynor18 »

astroboy írta:
Todo írta:
Raynor18 írta:Hali

2 C7 van a házban, de mindkettőnek van hasfájása. Help pls.

1. Mindenre a "Megtelt a mem." üzenettel válaszol, pedig hely van rajta bőven (A fájlkezelő szerint)

2. Nem lehet telepíteni az Anna 2. frissítését és az Ovi frissítését. Néhány programnál (Pl.: Ovi store) tölt-tölt-tölt és kidob.


Előre is köszönöm.

Próbáltatok már restartot a készüléken? A frissítést lehet a telóról is telepíteni a szoftverfrissítés menüpontból!
Az első vagy a második készülékről szólnak a kommentek?
Avatar
Demens
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2011-04-20 szer. 16:33:22
Készüléktípus: LG Optimus 4X HD
Nem: Férfi
Has thanked: 34 times
Been thanked: 5 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: Demens »

Szaisztok!
Lehetséges, hogy az anna, vagy egy új téma miatt teljesen megbolonduljon a C7-em? Folyton lefagy, a legkissebb dolgoknál is tölt és mintha az érintésre is sokkal gyengébben reagálna. Többször kell valamire rákattintsak, hogy elinduljon, a lapozásra és zoom-ra sem mindig reagál. Ezek fennálnak közvetlen újraindítás után IS!!!
Az anna és egy új téma óta vannak ezek a gondok, és egyre rosszabbak. (T-mobilos gyári anna van rajta)
Hard reset, vagy mit csináljak?
Alcatel OT 302 - Sony Ericsson T100 - Nokia 3100 - Sony Ericsson T290i - Siemens A31 - Nokia 3500 classic - Nokia 3110 classic - Nokia C7-00 + Sony Ericsson Xperia X1 - LG Optimus 4X HD
zsoltix
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2011-03-13 vas. 20:43:05
Készüléktípus: Motorola Defy
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: zsoltix »

Damage401 írta:Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, kijelző fényerejével kapcsolatban. Nos kollégáimnak is van C7 es. Az egyiknek T mobilos, a másiknak Telenoros. Az enyém is Telenoros. Nos megnéztem és ha közepesre állítom a fényerőt mind a három készüléken akkor a kollégáknak a készüléke világossabb mint az enyém. Nos ha én maxra teszem akkor érem el azt a világosságot ami nekik a középső beállítást teszi. Ha náluk is maxra tolom fel akkor is meglátszik hogy az enyém " sötétebb".
Miért van ez? nem lilás a képernyő. Csak engem érdekel hogy miért lehet ez.

Még egy kérdésem lenne. Nos barátnőm a Nokia 5800Xm megfürösztötte, amely már nem kapcsol be sajnos. Illetve volt hozzá egy gyári 8GB memória kártya amely már a 4. napja szárad. Ma próbáltam ki a gépen msd olvasóval és hibátlanul müködik, minden adat megvan. Barátnőm felajánlotta hogy használhatom a C7mben ha nem okoz zárlatot a továbbiakban. Tudom nagyon gyerekes a kérdés, mivel kitudja meddig mehet rövidrezár mindent azt lőttek az egésznek még lehet a telefonnak is. Szerintetek hadjam a fenébe a kártyát és kukázzam vagy ez msd nem fog tönkre menni?

Üdv Damage

Nekem és fürdött már meg kártyám hagytam megszáradni kipróbáltam és azóta is azt használom, de nem tudom hogy okozhat e zárlatot későbbiekben, de nem is gondoltam ilyenre eddig :D
a fényerőre nem tudok mit mondani, nincs összehasonlítási alapom, nekem most cseréltek screen-t mert ha levette a fényerejét a készülék akkor becsíkozódott.
Avatar
tnoise
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2009-08-19 szer. 23:29:21
Készüléktípus: C7
Has thanked: 8 times
Been thanked: 9 times

Re: Nokia C7-00

Hozzászólás Szerző: tnoise »

zsoltix írta:
Damage401 írta:Sziasztok!

Egy kérdésem lenne, kijelző fényerejével kapcsolatban. Nos kollégáimnak is van C7 es. Az egyiknek T mobilos, a másiknak Telenoros. Az enyém is Telenoros. Nos megnéztem és ha közepesre állítom a fényerőt mind a három készüléken akkor a kollégáknak a készüléke világossabb mint az enyém. Nos ha én maxra teszem akkor érem el azt a világosságot ami nekik a középső beállítást teszi. Ha náluk is maxra tolom fel akkor is meglátszik hogy az enyém " sötétebb".
Miért van ez? nem lilás a képernyő. Csak engem érdekel hogy miért lehet ez.

Még egy kérdésem lenne. Nos barátnőm a Nokia 5800Xm megfürösztötte, amely már nem kapcsol be sajnos. Illetve volt hozzá egy gyári 8GB memória kártya amely már a 4. napja szárad. Ma próbáltam ki a gépen msd olvasóval és hibátlanul müködik, minden adat megvan. Barátnőm felajánlotta hogy használhatom a C7mben ha nem okoz zárlatot a továbbiakban. Tudom nagyon gyerekes a kérdés, mivel kitudja meddig mehet rövidrezár mindent azt lőttek az egésznek még lehet a telefonnak is. Szerintetek hadjam a fenébe a kártyát és kukázzam vagy ez msd nem fog tönkre menni?

Üdv Damage

Nekem és fürdött már meg kártyám hagytam megszáradni kipróbáltam és azóta is azt használom, de nem tudom hogy okozhat e zárlatot későbbiekben, de nem is gondoltam ilyenre eddig :D
a fényerőre nem tudok mit mondani, nincs összehasonlítási alapom, nekem most cseréltek screen-t mert ha levette a fényerejét a készülék akkor becsíkozódott.
- csíkozódás nálam is van.. (neked segített a csere?)
- a fényerőre egy hülye kérdés: fólia?? (nálam sokat elvesz a fényerőből!)
Válasz küldése

Vissza: “C-széria”