Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Csak Symbian 3D-s játékokkal kapcsolatos témák
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Schizoka írta:Hello!igazábol ez egy álltalános kérdés:akármelyik sis játékot letöltök mindegyikre azt irja nem támogatott formátum!mit csinálok rosszul?5230
Rossz verziót töltesz le. Neked s60v5-ös kell.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Schizoka
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2010-05-22 szomb. 18:35:39
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: Schizoka »

potter55 írta:
Schizoka írta:Hello!igazábol ez egy álltalános kérdés:akármelyik sis játékot letöltök mindegyikre azt irja nem támogatott formátum!mit csinálok rosszul?5230
Rossz verziót töltesz le. Neked s60v5-ös kell.
köszi!kiprobáltam és ugy is ez a hiba!
zerge
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009-09-20 vas. 01:31:10
Készüléktípus: S5830 CM 9
Nem: Férfi
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: zerge »

Sziasztok! Samsungra szeretném feltenni ezt a játékot, de sehol sem találom.. Nem tudna valaki segíteni?? gt s5620...
Sebibaba
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2010-09-23 csüt. 16:36:14
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: Sebibaba »

Feltettem az Asphalt 4 HD sisx verziót ,és ha elindítom a játékot bekapcsol a piros led és csak egyfolytában világít :S mi a baj,v ez mindenkinél így van?Játék hiba lenne v rossz verziót raktam föl, v lehet nem kompatibilis az N95-el?
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Sebibaba írta:Feltettem az Asphalt 4 HD sisx verziót ,és ha elindítom a játékot bekapcsol a piros led és csak egyfolytában világít :S mi a baj,v ez mindenkinél így van?Játék hiba lenne v rossz verziót raktam föl, v lehet nem kompatibilis az N95-el?
Te vagy az első, aki ilyen jellegű problémával fordul hozzánk. Lehet, hogy rossz verziót töltöttél, tegyél egy próbát azzal, amelyet privát üzenetben küldtem neked.
Zoz780
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010-10-30 szomb. 09:48:12
Készüléktípus: N5800 XMRed[C6 CFW by Zoz780]
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: Zoz780 »

Sziasztok!
Nekem az Asphalt 4 HD verzió kellene 5800-ára már nagyon rég óta lagg mentesen, sok változatot töltöttem már le, vagy nem indul, vagy 5 fpst produkál. Viszont láttam már olyan videót, ahol lagg mentesen játsszák a játékot.
Kérdés: Honnan tudom letölteni? Ha megkérnék vkit tudna pü-ben küldeni linket? Vagy egyáltalán létezik jó verzió? A választ előre is köszi!
üdv.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Zoz780 írta:Sziasztok!
Nekem az Asphalt 4 HD verzió kellene 5800-ára már nagyon rég óta lagg mentesen, sok változatot töltöttem már le, vagy nem indul, vagy 5 fpst produkál. Viszont láttam már olyan videót, ahol lagg mentesen játsszák a játékot.
Kérdés: Honnan tudom letölteni? Ha megkérnék vkit tudna pü-ben küldeni linket? Vagy egyáltalán létezik jó verzió? A választ előre is köszi!
üdv.
Általában véve laggolnak, mivel hivatalosan symbian Asphalt 4 nem jelent meg s60v5-ös Nokiákra. Nos, olvastam egy verzióról, amire azt írták, hogy működik egy olyan 5800-án kifogástalanul, amelyiken floral szoftver van, de ezt nem tudom beszerezni és átlag szoftverrel rendelkező 5800án szintén laggol.
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

Nem rossz ez a gamma. Most, hogy tologaton az Asphalt 3-mat és 4-et, azt állapítottam meg, hogy az Asphalt 4 kiforrottabb. grafikában is és hangzásban is. Emlékszem anno a 4. rész megjelenésekor milyen sokan felkiáltottak, hogy ez a 3. részhez képest csak egy kiegészítő! Pedig nem az, csak annak tűnik, hiszen a 3. részhez képest (és itt most a symbian HD verziókról beszélek) nagyon kevés jármű és pálya jellemzi. Viszont ami van, az kivétel nélkül jól kidolgozott. Jobban, mint a 3. részben.
Persze fel lehet hozni az n-gage verziót, amelyben jóval több autó gurult, de nem érdemes.
Remélem eljutok majd én is az 5. és 6. rész végigjátszásához :D
A 4. részben némileg visszatértek a 2. részhez, ahol is pénzt lehetett az úton felszedni. A többi dolog megmaradt a 3. részből és tökéletesítették.

vajon milyen lehet az 5.? :D
vektornfl
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009-04-12 vas. 14:09:40
Készüléktípus: 5800 Xpress
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: vektornfl »

Nem igazán látom át, hogy ezek a 3d játékok milyen telókon műkszenek. Van olyan game, ami problémamentesen fut alap 5800 xp-n? Ha igen tudna vki priviben küldeni linkeket? Bármilyen stílusú játék érdeklős!
Köszönettel!
Avatar
luciuscornelius
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2009-01-07 szer. 11:44:58
Has thanked: 12 times
Been thanked: 19 times

Re: Asphalt 4 Elite Racing 3D HD

Hozzászólás Szerző: luciuscornelius »

vektornfl írta:Nem igazán látom át, hogy ezek a 3d játékok milyen telókon műkszenek. Van olyan game, ami problémamentesen fut alap 5800 xp-n? Ha igen tudna vki priviben küldeni linkeket? Bármilyen stílusú játék érdeklős!
Köszönettel!
Ez konkrétan nem fut 5800-án, egyéb játékok vannak, de persze alapvetően az 5800 nem játékra van kihegyezve.
Válasz küldése

Vissza: “3D-s játékok”