WM: uZard Web

Minden, ami Windows Mobile -val kapcsolatos
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

Egy nagyon jó webböngésző teljes flash támogatással.Elvileg nem szervereken keresztül működik mint a skyfire.Tesztelve!!!

Kép

uZard Web P
> shows same screen as you see in your PC’s.
> is the fastest mobile web browser.
> supports cross platform.
> works independently of chipset and technologies.
> doesn’t require high processing power.
> takes smallest data traffic.
> is a small size application.
> is easy to customize and converge.

Latest uZard Web P Functions
uZard Web P provides even more joyful web surfing functions as it provides the important mobile functions in additional to the basic features of PC browser.

Complete Support of Video and Audio
- Fully experience various UCC video on YouTube and others as well as real- time news video such as CNN (Video formats such as Flash, Silverlight, WMV, Etc.)
- Experience the music on Internet. (Sound formats such as MP3, AAC, WMA, Etc.)
Real-time Multimedia File Uploading to the Web
- Upload the pictures or videos in real-time while your are surfing the Web sites such as Facebook, Twitter, Flickr and others. You don’t need to tediously search for files saved in your PC or mobile phone and send them through MMS.
- Download sound source from a Web site and use it as the bell tone of your mobile phone. Download the video file and view it later.
Daily Lives of You and Your Friends in Your Hand
- Easily connect to the blogs or cafe (Group) in Facebook and Twitter through easy and quick login and writing. Now your friends in long distance are only finger touch away.
Same UX (User Experience) as Your PC
- Same screen as you see while Web surfing on PC is provided.
The Web pages are displayed as they are originally intended without summarization or alteration. Familiar UX helps users from the burden of having to learn new navigation.

Hivatalos oldal:
http://uzard.com/en/solutions/uzardweb_p.asp
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: NBK »

Csúnyán béta verzió, ezt azért érdemes ideírni, tele bugokkal, de azért ígéretes.
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

nekem csak 2 gondom volt vele.nem lehet fájlokat letölteni a másik meg a flash dolgokat nem nagyon bírja a pda-m de szerintem senkié se.skyfire még mindig verhetetlen!!!
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

NBK írta:Csúnyán béta verzió, ezt azért érdemes ideírni, tele bugokkal, de azért ígéretes.
fájlt próbáltál letölteni vele?
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: NBK »

Nálam elkezdte lejátszani a flash-t, aztán egyszer csak kiirta, hogy a fájl nem található :hmm2: 2-3 napja tesztelem, lassúnak találom.
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: NBK »

Meg sem próbáltam vele, majd várok egy fél évet, aztán ránézek megint. Nekem az opera bejon a HD2-n, gyors mint atom :D
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

NBK írta:Nálam elkezdte lejátszani a flash-t, aztán egyszer csak kiirta, hogy a fájl nem található :hmm2: 2-3 napja tesztelem, lassúnak találom.
próbáld úgy hogy maga a böngészővel játszd le a videókat.felkinál olyat hogy video play back vagy valami ilyesmi és menny a no-ra.
Avatar
dilajoska
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2009-01-27 kedd 11:31:09
Készüléktípus: Leeco Le Max 2 X829
Nem: Férfi
Has thanked: 9 times
Been thanked: 11 times

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: dilajoska »

NBK írta:Meg sem próbáltam vele, majd várok egy fél évet, aztán ránézek megint. Nekem az opera bejon a HD2-n, gyors mint atom :D
nekem skyfire a nyerő.
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: WM: uZard Web

Hozzászólás Szerző: NBK »

dilajoska írta: próbáld úgy hogy maga a böngészővel játszd le a videókat.felkinál olyat hogy video play back vagy valami ilyesmi és menny a no-ra.
Kössze, de nem akarok vele ennyit foglalkozni, engem az a nyilacska is idegesít, ekkora kijelzőnél ami a pda-mon van, teljesen felesleges. Marad az opera :)
Válasz küldése

Vissza: “Windows Mobile”