Windows Mobile általános beszélgetések

Minden, ami Windows Mobile -val kapcsolatos
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
Avatar
Limahl
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 9347
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 12:52:06
Készüléktípus: Samsung galaxy s7 edge
Tartózkodási hely: Budapest IV.ker.
Has thanked: 264 times
Been thanked: 1859 times

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: Limahl »

Cooper írta:
Limahl írta:Hát passz ezt is csak azért tudtam mert régebben nézegettem és megmaradt bennem.És ha feltennéd azt a romot ami kell?
Nem tudom honnan lehet ilyeneket letölteni. Igazából amit írnak ezen a honlapon, az egy régebbi verzió és visszafele nem szívesen mennék a verzióval, nem is az enyém a teló, de jó lenne megoldani a problémát.
Még ezt találtam

http://forum.xda-developers.com/showthr ... 382&page=5
Samsung galaxy s7 edge
Avatar
lackomalackó
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009-06-14 vas. 20:39:00
Készüléktípus: nokia n73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: lackomalackó »

sziasztok van egy asusp750-es pda-m windows mobil 6.1 német nyelv van rajta,leszeretném cserélni magyarra valaki tudna ebben a dologba segiteni? elöre is köszönöm.
bogoj74
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-11-29 hétf. 17:34:47
Készüléktípus: N95 V21.0.016 hack GarminXT
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: bogoj74 »

moco írta:jaj te szegény! senki nem válaszolt neked? szóval itt van ez, tedd fel a telódra:
NETCFv35.wm.armv4i.zip
Sziasztok!

olvastam erről a "dologról"--NETCFv35.wm.armv4i.zip-- mi is ez valójában?olyan mint a pc-s windows-nál a netframework kiegészítő?érdemes feltelepítenem?nem használok semmilyen különleges alkalmazást,csak pocket plus,core player,igo8 és semmi.
(--a pda az én Excel agyam :oops: .)


Re: Windows Mobile általános beszélgetések

HozzászólásSzerző: loloo » 2010-03-18 csüt. 23:54:59
Sziasztok!
Bármit telepítek,próbálom elindítani a progit a következő hibaüzenetet dobja ki:
ehhez az alkalmazáshoz a microsoft .net compact farmework keretrendszernek akészüléken telepítettnél újabb verziója szükséges..
wm 6.1 professional van a pdan. valami tipp tanács?

(na ezt aztán beszerkeztettem valahogy :blush: )


Segítségeteket előre is köszönöm! ;)
symbian!!!windows mobil!!!az már igen!!!karban tartja a testet és a lelket!!!!android......eehhh.....unalmas,mert mindig jó! :D
kirkorov
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-01-18 pén. 16:36:08
Készüléktípus: rover pc s5 windows mobile
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: kirkorov »

szasztok.uj lennek a forumon.szoval keresek Rover PC S5 -re,programokat.aki tud segitsen.minden johet.
Barna Róbert
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013-06-14 pén. 17:26:18
Készüléktípus: nokia lumia 800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: Barna Róbert »

Sziasztok...kb 2-3-hete vettem egy Nokia Lumia 800 at..sajna nem tudom a készüléket háttértár módban csatlakoztatni a géppel..valaki nem tudja hogyan tudom ezt megoldani, illetve, hogyan tudok rá telepíteni igó 8 programot, vagy olyan alkalmazást, amit nem a zune által van???
Sajna csak a Zune által látható a készülék, maga a windows nwm is látja, csak mint nokiát, de a háttér tárt nem..:( Nagy csalódás...(
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

Igen, ezért nem szabad manapság 7-es rendszerrel telefont venni ilyen igények mellett.
Zune nélkül semmit nem lehet csinálni.

Windows Phone 8 esetében háttértárként érzékeli a gép. (8-as pl. 920,820,720,620,520)
Kép
szimla65
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-01-06 csüt. 15:30:38
Készüléktípus: Xperia X8 With Walkman Neo
Tartózkodási hely: Baranya megye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.Jelenleg a család minden tagja Androidot használ,de év végén jár le a hűségidőm és lehet,hogy a kiválasztottak között lesz Win mobil is.Az androidon tetszik a szabadság(root,recovery,play áruház,sok játék,sok és változatos programok)Nem tudom a Win is ad ilyen szabadságot,testreszabhatóságot?A lényeg nyugodtszívvel vegyem meg a Win mobilt mert mindent megtalálok amit az androidon vagy kell kompromisszumokat kötni.Vagy inkább beszéljem le a családtagokat a Win mobilról?
Ezekre kérnék válaszokat.Előre is Köszönöm a segítséget.
ui:A lányom nézegeti nagyon a Luminákat.


Vagy esetleg tudtok olyan helyeket ahol ezekre a kérdésekre kimerítő választ kapok?
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

szimla65 írta:Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.Jelenleg a család minden tagja Androidot használ,de év végén jár le a hűségidőm és lehet,hogy a kiválasztottak között lesz Win mobil is.Az androidon tetszik a szabadság(root,recovery,play áruház,sok játék,sok és változatos programok)Nem tudom a Win is ad ilyen szabadságot,testreszabhatóságot?A lényeg nyugodtszívvel vegyem meg a Win mobilt mert mindent megtalálok amit az androidon vagy kell kompromisszumokat kötni.Vagy inkább beszéljem le a családtagokat a Win mobilról?
Ezekre kérnék válaszokat.Előre is Köszönöm a segítséget.
ui:A lányom nézegeti nagyon a Luminákat.


Vagy esetleg tudtok olyan helyeket ahol ezekre a kérdésekre kimerítő választ kapok?
Kérdezz bátran a Windows Phone tulajoktól bármelyik témában. A testreszabása korlátozott, de ennek vannak előnyei és hátrányai. Root, mint olyan nem létezik, ez egy teljesen más rendszer.
Programok a teljesség igénye nélkül:
viewtopic.php?f=139&t=3525
Készülékek listája:
viewforum.php?f=156
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
Avatar
skyrush7
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 645
Csatlakozott: 2012-05-07 hétf. 19:20:26
Készüléktípus: Nokia Lumia 620 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 60 times
Been thanked: 88 times
Kapcsolat:

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: skyrush7 »

szimla65 írta:Sziasztok!
A segítségetekre lenne szükségem.Jelenleg a család minden tagja Androidot használ,de év végén jár le a hűségidőm és lehet,hogy a kiválasztottak között lesz Win mobil is.Az androidon tetszik a szabadság(root,recovery,play áruház,sok játék,sok és változatos programok)Nem tudom a Win is ad ilyen szabadságot,testreszabhatóságot?A lényeg nyugodtszívvel vegyem meg a Win mobilt mert mindent megtalálok amit az androidon vagy kell kompromisszumokat kötni.Vagy inkább beszéljem le a családtagokat a Win mobilról?
Ezekre kérnék válaszokat.Előre is Köszönöm a segítséget.
ui:A lányom nézegeti nagyon a Luminákat.


Vagy esetleg tudtok olyan helyeket ahol ezekre a kérdésekre kimerítő választ kapok?
Szia!

Windows Phone-on nincs ún. "szabadság"! Ez egy teljesen más rendszer, más ízlést igényel. Körübelül olyan kötött, mint az iOS, azaz nincs warez-lehetőség, külsős program (azaz Áruházon kívűli) alkalmazást nem lehet feltelepíteni. A másik, hogy a testreszabhatóság sem túl nagy, van azthiszem 21 szín, amit be lehet állítani témának, továbbá 3 féle csempeméret (négyzet, téglalap /négyzet kétszerese/, és kis négyzet /négyzet 1/4-e)
Továbbá nem sértésnek szánom a mostani tulajoknak, de ha jót akarsz, nem szabad WP7-tel szerelt telefont venni ma már erre az igényekre, nincs kellő támogatás.
Windows Phone 8-at ajánlatos venni, a támogatás miatt is.

Mindent nem találsz meg pontosan, de alternatívát biztosan. Az alkalmazások is folyamatosan jönnek ki WP-re, amiket már androidról ismerhetsz.
Ha lenne még kérdésed tedd fel nyugodtan, akár itt is, akár PÜ-ben! :)
Kép
szimla65
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-01-06 csüt. 15:30:38
Készüléktípus: Xperia X8 With Walkman Neo
Tartózkodási hely: Baranya megye
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: szimla65 »

Sziasztok!
Köszönöm a segítséget nagy.renato és skyrush7
Ezek az információk sokat segítettek.
Olvasgatom tovább a topikokat ezzel kapcsolatosan.
Ha kérdésem lesz akkor ismét jelentkezem.
Még egyszer Köszönöm
Válasz küldése

Vissza: “Windows Mobile”