Windows Mobile általános beszélgetések

Minden, ami Windows Mobile -val kapcsolatos
Fórum szabályok
Tilos a fórumban az IGO-s, és Gameloft-os programok kérése, és bármilyen megosztása, belinkelése!
Az ilyen fajta tevékenység kitiltást von maga után.
boriszjelcin
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009-01-17 szomb. 21:58:18
Készüléktípus: O2
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: boriszjelcin »

akkor nincs nagy gond

toljatok neki másik rom-ot
vwz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-01-21 szer. 23:40:27
Készüléktípus: Nokia 6700 classic
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: vwz »

Hello.Annak orulok hogy nincs nagy gond,de hogy kell ratolni az ujat?.. Koszi!
Avatar
Secpali
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009-06-22 hétf. 09:16:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: Secpali »

Nem tudom, hogy olvastátok-e, de a Nokia bejelentette, hogy a Symbianról inkább a Windows Phone 7 felé orientálódna és konkrét készüléket is jelentett be hozzá! Eddig azt hittem, hogy szegény Nokia totál halott az okostelefonok között, de még van remény! :)
hakydakillah
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2010-08-21 szomb. 12:21:41
Készüléktípus: HTC Desire
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: hakydakillah »

Hellotok,

HTC Desire tulajdonos voltam, igaz csak a tegnapi napig, mivel a rendőrség lefoglalta tőlem :-( A lényeg a történetben csak annyi, hogy üzletben vettem újan, amiről kiderült hogy lopott, elvették, de a 400 eurómat visszakaptam szerencsére :-)
Kicsit azon gondolkodok, hogy melyik készüléket vegyem. Maradok tutira a HTC-nél, de most a 7es széria elég érdekes és nem tudok dönteni. Igaz, itt android vs windows phone 7-ről van szó, de ennél a szériánál ígérnek fűt-fát, hogy mennyi mindent újítottak stb. Szerintetek most mi lenne a jó választás? Vagy esetleg várni egy kicsit, mert most hónapokon belül jönnek a 2011-es mobilok? A válaszotokat előre is hálásan köszönöm!
erdisrac
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:19:38
Készüléktípus: Nokia N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: erdisrac »

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy szeretnék venni egy Omniát. Winmobile miatt választottam ezt a típust, de ha más készüléket tudtok ajánlani az is jó! Ami nagyjából lényeg: Hozzá tudjak nyúlni szoftverügyileg, Lehessen rá telepíteni dolgokat, nagy legyen a kijelző, minnél stabilabb, erősebb legyen hardverileg. Nem tudom, hogy TMC van-e ezekben, de az is kéne. Tulajdonképpen szeretem az "okostelefonokat" a symbian már "megvolt" Munkaeszköz is lenne, GPS-ként. Ezért is nagy kijelző kell, na meg mert vak is vagyok! :D a tmc is emiatt kéne. Van egy Mio P560-asom van rajta Primo de nem elég erős hozzá. Samsung 400Mhz Processor # 512 MB ROM / 64 MB RAM Ez van benne. Nincs vele gond lehet használni csak kicsit lassú a menü. Hogyha esetleg érdekel valakit ez a gép, van sima Igo8 is rajta, meg van egy N79-em feltörve, mindenféle GPS programmal vagy akár gyári állapotra is vissza állítom ha kell. Annyi a baja, hogy egy kicsit viseletes a külseje de hibátlanul működik. Ezt a kettőt cserélném valami másra egy kis ráfizetéssel is. Amit szeretnék azt fent nagyjából lefirkáltam. Nem muszály omnia legyen. De valami Winmobile-os cucc. Bocs ha kicsit bő lett de marha beteg vagyok :D és nem vagyok valami összeszedett :D
istnag
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1311
Csatlakozott: 2009-12-15 kedd 17:31:31
Készüléktípus: HTC One S JB 4.1.1
Nem: Férfi
Has thanked: 56 times
Been thanked: 72 times

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: istnag »

Árat nem írtál,így gondolom mindegy:
HTC HD 2 és még választhatsz is winMO vagy android...
Alacsonyabb árfekvésben Omnia II,de az alap Omniát nem javaslom,csak kínlódtam vele,míg megvolt (kb 1 hét) azóta nem vennék WinMo-t..Biztos jó meg minden,de nekem nem gyere be... :sad:
erdisrac
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:19:38
Készüléktípus: Nokia N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: erdisrac »

Hát ez nekem is megtetszett... :D Minden megvan amit kell, szép nagy, berhelhető. Szerelmes is lettem... :D Csak hát az ára... Nem tudsz vagy tudtok mondani egy kb árat, hoyg mit ér a telóm meg a pda-m? A telóhoz a fülhalgatót kivéve minden megvan (egyszerűen nem tudom hova tettem el, hogy ne legyen baja!). Kicsit viseletes de teljesen 100-osan megy. Van hozzá, Asszem sötétbarna és egy narancs hátlap a teló fehér. A másik két hátlapot egyáltalán nem használtam. A Pda az karcmentes, csak a hátulja van egy kicsit egy helyen a szélvédőtartóba val ki be csúsztatás miatt, és a gyári autós töltője van hozzá még!

Az Omnia HD az milyen?
erdisrac
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:19:38
Készüléktípus: Nokia N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: erdisrac »

Újra sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a már említett Mio P560-asom nem akar Wifire csatlakozni. Remélem csak szoftverprobléma. Azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudom megnézni, hogy melyik az a legújabb Winmobile vagy rom amit rá tudok rakni? csinálták már előttem de azért megkérdezem inkább. A jelenség az az, hogy látja a wifi-t de ahogy elkezd csatlakozni egyből elérhetetlennek mutatja a hozzáférési pontot, majd újra látja és ugyanez ismétlődik. Egyik napról a másikra jött...

Előre is köszi a segítséget!
Avatar
nagy.renato
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2010-12-26 vas. 13:36:00
Készüléktípus: In my signature
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 0
Been thanked: 118 times

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: nagy.renato »

Szia!
Lehetséges, hogy le van tiltva a PDA a hálózatról. Ha biztosan nincs letiltva, akkor az is lehetséges, hogy nincs aktiválva a DHCP a routeren, vagy már meg van adva egy maximális kliens szám, és ebbe a Mio-d már nem fér bele. Ha ezek körül egyik sem, akkor valószínűleg szoftveres a probléma, de nem tudom hol találhatnál romot hozzá.
Nokia Lumia 625

Samsung Galaxy Tab 2 [P3110]
erdisrac
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009-01-15 csüt. 02:19:38
Készüléktípus: Nokia N79
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Windows Mobile általános beszélgetések

Hozzászólás Szerző: erdisrac »

nagy.renato írta:Szia!
Lehetséges, hogy le van tiltva a PDA a hálózatról. Ha biztosan nincs letiltva, akkor az is lehetséges, hogy nincs aktiválva a DHCP a routeren, vagy már meg van adva egy maximális kliens szám, és ebbe a Mio-d már nem fér bele. Ha ezek körül egyik sem, akkor valószínűleg szoftveres a probléma, de nem tudom hol találhatnál romot hozzá.
Többször, használt és kipróbált hálózatokról van sző, köztük a sajátommal sajnos. Azt nem értem, hogy egyik napról a másikra miért csinálja ezt?
Válasz küldése

Vissza: “Windows Mobile”