Nokia X7-00

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
Avatar
gab3n
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009-10-24 szomb. 13:33:24
Készüléktípus: X7-00 N82 Black-6120c-5300XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: gab3n »

retroflex írta:Sajnos én vettem Nokia X 7-et, nagyon nagy csalódás volt a NOKIÁTÓL sajnos.
Rezgője nulla szoftveresen problémás.
Rezgő az nekem is gyenge.. azt hittem csak nekem nem ér semmit.
Salmiakki
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-10-19 pén. 16:22:32
Készüléktípus: x7
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: Salmiakki »

Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni alkalmazásokkal kapcsolatban, korábban még nem volt Symbian-os telefonom.

Utána néztem a dolgoknak és láttam, hogy a Belle a legújabb Symbian verzió. Megtudnátok mondani, hogy hol tudom leellenőrizni, hogy azzal fut? Nokia Suite 3.6.36-os a telefonon, de gondolom az csak a géppel való szinkronizáláshoz kell... köd van.

A másik kérdésem az lenne, hogy tudtok ajánlani valami alkalmazást, ami lényegében ugyan arra jó, mint az Android-os Instagram?

Kösz szépen!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: Damir »

Salmiakki írta:Sziasztok! Szeretnék egy kis segítséget kérni alkalmazásokkal kapcsolatban, korábban még nem volt Symbian-os telefonom.

Utána néztem a dolgoknak és láttam, hogy a Belle a legújabb Symbian verzió. Megtudnátok mondani, hogy hol tudom leellenőrizni, hogy azzal fut? Nokia Suite 3.6.36-os a telefonon, de gondolom az csak a géppel való szinkronizáláshoz kell... köd van.

A másik kérdésem az lenne, hogy tudtok ajánlani valami alkalmazást, ami lényegében ugyan arra jó, mint az Android-os Instagram?

Kösz szépen!
Szia!
Van képszerkesztő program, meg kamera programok is, letöltések között keress.

A legfrisebb szoftver vagy 111.30 vagy 111.40. Nokia Suite-on keresztül is tudsz frissíteni, vagy ha még nem jelent meg a te telefonodra, akkor phoenix-el tudod feltenni a legfrissebbet a telefonodra: http://nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=64&t=40
Zolicska2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-29 hétf. 17:43:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: Zolicska2 »

Üdv mindenkinek. Segítséget szeretnék kérni. Van egy angol nyelvű x7-em amit szeretnék magyarítani. Nagy vonalakban a következő a teendőm? NSS-el kell átírnom a product code-ot, és NSU-val már frissíthetem is? Tud nekem valaki magyar product code-ban segíteni, mert sehol ne találok. Köszi előre is.
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: fuu »

azt hiszem nem kell átírni a pc-t, a flashelést a Phoenix-el csináld. itt van bővebb leírás: viewtopic.php?f=64&t=40
Milyen színű a telefonod?
Light Silver: 059G8Q0 gyári független
Zolicska2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-29 hétf. 17:43:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: Zolicska2 »

Phoenix-et nem ismerem... Hallottam hogy Phoenix-el megmarad a gari.. De ha nem kell a product kódot átirni az sem baj... :) a telóm bordó-szürke. Ehhez is jó az általad írt kód?
fuu
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2011-11-05 szomb. 15:59:46
Készüléktípus: Lumia 920 White Lumia 640DS
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Naprendszeren belül
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: fuu »

a gari megmarad. a linken teljesen, lépésről-lépésre le van írva hogyan kell csinálni. azt nem tudom hogy jó-e a prod.c. :no: . bordó x7-est még nem láttam.
ezek a független kódok jók hogy magyar nyelvű legyen:

059G8P7: russian_hungary_dark_steel
059G8Q0: russian_hungary_light_steel
a legfrissebb szoft a 111.040.1511
Zolicska2
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-07-29 hétf. 17:43:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: Zolicska2 »

Mindent úgy csinálok ahogy a leírásban benne van, de kikapcsolt állapotban nem tudok a firmware flashhez eljutni, bekapcsolt állapotban meg tudom a letöltött szoftvert betallózni.. Tud erre valaki valamit mondani, hogy miért?

Odáig eljutottam, hogy felraktam az RM-707-es szoft-ot, de bekapcsolás után meghalt a teló. Az indítás nem sikerült. És hiába próbálom nem tudom vissza tenni a gyári szoft-ot sem. NSS-el pedig nem engedi átírni a product code-ot... Valaki aki tud legyen szíves segítsen.

Azt hiszem most vagyok bajban, mert a nokia suite szerint a készülék információ olvasása sikertelen... Marad a szerviz?
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Zolicska2 írta:Mindent úgy csinálok ahogy a leírásban benne van, de kikapcsolt állapotban nem tudok a firmware flashhez eljutni, bekapcsolt állapotban meg tudom a letöltött szoftvert betallózni.. Tud erre valaki valamit mondani, hogy miért?

Odáig eljutottam, hogy felraktam az RM-707-es szoft-ot, de bekapcsolás után meghalt a teló. Az indítás nem sikerült. És hiába próbálom nem tudom vissza tenni a gyári szoft-ot sem. NSS-el pedig nem engedi átírni a product code-ot... Valaki aki tud legyen szíves segítsen.

Azt hiszem most vagyok bajban, mert a nokia suite szerint a készülék információ olvasása sikertelen... Marad a szerviz?
Vegyél fel skyp azt megnézzűk mit lehet tenni.
Skyp: kukuc-
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia X7-00

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Sajnos a telefon a productkodja alapján .

Phone Name : Nokia X7.00.1
Product Type : RM-659
Firmware Version : 22.8
Variant Id : 6032216458
Varian Name : X7-00 Rm-659 Rogers Wireless Ca Dark Grey V2
Product Code : 059J7V2

Szoftfrisités előtt mindig ellenőrizni kell az RM szám stimmel e és a szoftver verziószáma ugyan az vagy nagyobb lehet csak .
Skyp: kukuc-
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “X-széria”