Nokia X6

A Symbianos X-szériás telefonokkal kapcsolatos témák
n0is3es
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-12-16 hétf. 20:33:58
Készüléktípus: Nokia X6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: n0is3es »

anubisz írta:Sziasztok.

Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e valami megoldást a visszatérő Bluetooth problémára?
Én nekem is az a problémám, hogy a Bluetooth nem kapcsolható. Már többször állítottam alapra, akkor jó, egy darabig. Próbáltam az újratelepítést a Szoftver update segítségével, de abba meg belehalt.
Többször már nem szeretném resetelni, mert nem sok értelme volna, ha megint csak pár alkalomig működne.

Segítségeteket előre is köszönöm.
Sziasztok lenne nekem is egy 16gb nokia x6 szeretném gyári állapotra állitani de mikor az 1gb fájlt flashelné ami a belső memóriára menne a phoenix kierroroz és felkinálja hogy death phone modban próbáljam, de úgy is error :( mit tegyek hogy rá tudja flashelni? válaszotok előre is köszönöm.
kukszi
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2010-07-10 szomb. 19:16:45
Készüléktípus: Galaxy trend Alcatel POP C7
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 13 times
Been thanked: 188 times

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: kukszi »

Szia. honnan szedted a szovtvert rá? Probáld meg letölteni a phönixel productkod alapján phönix topic elsö oldal. Ki tudod jelölni hogy az 1gb fájlt is letöltse.
Skyp: kukuc-
n0is3es
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013-12-16 hétf. 20:33:58
Készüléktípus: Nokia X6-00
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: n0is3es »

kukszi írta:Szia. honnan szedted a szovtvert rá? Probáld meg letölteni a phönixel productkod alapján phönix topic elsö oldal. Ki tudod jelölni hogy az 1gb fájlt is letöltse.
Szia ugy csináltam és error :( Nokia N8 simán megcsináltam csak az X6 al szívok :(
bellerophone
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2011-05-14 szomb. 02:54:57
Készüléktípus: X6
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia X6

Hozzászólás Szerző: bellerophone »

Sziasztok,

Egy kis segítségre lenne szükségem. Már egy ideje nem kellett használnom a telefonomat de most mégis elő kellett vennem. Elsőre pöccre indult is, aztán kb fél óránként eldobta a hálózatot és átváltott offline-ba majd újraindította magát. Ez ment így kb 1napig, viszont mostmár odáig jutottunk h be sem lehet kapcsolni, ki is írja h a telefon indítása sikertelen, forduljak a márkakereskedőhöz. Próbáltam hard resettel is de ugyan az. Még kb 2 éve romot frissítettem rajta nem tudom h ez jelent-e valamit. Ilyenkor esetleg nem lehet visszatenni rá a gyárit?

Köszi
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “X-széria”