iPhone 4, Android után :)

Apple márkájú készüléktípusok témái
tegeske
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 692
Csatlakozott: 2009-02-08 vas. 14:31:49
Készüléktípus: Galaxy S II KH3
Tartózkodási hely: Szeged
Has thanked: 2 times
Been thanked: 7 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: tegeske »

moco írta:
cheezyo írta:Sziasztok!
Én pont Androidra váltanék ios után, mert tele a tököm, hogy bármi komolyabbat akarok csinálni az iPodommal, ahhoz kell a Cydia. Androidom volt régebben és minden sokkal flottabbul működött, bár a játékot meg a zenét tekintve nagyon sajnálom, de elegem van belőle. Most árulom a kicsikét. (4G iPod 32GB 4.1+ JB)
De lehet, hogy inkább cserélném Samu G S-re.
Szerintetek? Érdemes váltani? Vagy a Galaxy S-sel csak több lesz a gond?
Nem volt sosem almatelóm, de szerintem a GS-en sem rossz a játék és a zene ;)
Buherálásban meg verhetetlen az android. GS-e meg sok embernek van (romfőzők, hackerek, stb ;) )
Így van :) Jó az alma szerettem én is nagyon, de van olyan része, ahol savanyú, kemény és néhol kicsit rothadt is :D A robot max rozsdásodik, ha vízéri :) De a kis zöld robot társad mindenben :D
...Sharp GX10-SE T610-N.3650-6600-6680-N70-SE W800i-N73-N80-SE P990-N95-N82-N95 8GB-LGKU990-SE X1-5800-iPhone 3G-LGKM990-iPhone 3Gs-SE Satio-Samu Omnia II-Acer Liquid-HTC Desire-SE X10-Samsung Galaxy S-iPhone 4-ZTE blade- I love my Desire HD!
cheezyo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-04-26 vas. 10:30:29
Készüléktípus: MBM525 Motorola Defy
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: cheezyo »

tegeske írta:
moco írta:
cheezyo írta:Sziasztok!
Én pont Androidra váltanék ios után, mert tele a tököm, hogy bármi komolyabbat akarok csinálni az iPodommal, ahhoz kell a Cydia. Androidom volt régebben és minden sokkal flottabbul működött, bár a játékot meg a zenét tekintve nagyon sajnálom, de elegem van belőle. Most árulom a kicsikét. (4G iPod 32GB 4.1+ JB)
De lehet, hogy inkább cserélném Samu G S-re.
Szerintetek? Érdemes váltani? Vagy a Galaxy S-sel csak több lesz a gond?
Nem volt sosem almatelóm, de szerintem a GS-en sem rossz a játék és a zene ;)
Buherálásban meg verhetetlen az android. GS-e meg sok embernek van (romfőzők, hackerek, stb ;) )
Így van :) Jó az alma szerettem én is nagyon, de van olyan része, ahol savanyú, kemény és néhol kicsit rothadt is :D A robot max rozsdásodik, ha vízéri :) De a kis zöld robot társad mindenben :D
Köszönöm szépen, sokat számít, hogy megerősítést nyert a véleményem. Csak ezek után kétlem, hogy bárkit érdekelne a kütyüm, ha mégis, pü-ben megtalál :)
Avatar
GombSt
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 14:05:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: GombSt »

tegeske írta:Ugyanaz a program, amim volt androidon pl.: Tango, Műsorújság sokkal jobban meg vannak csinálva iPhone-on!
Nekem pont ez a bajom az Androiddal. Alapvetően az Android struktúrája nekem sokkal, de sokkal jobban bejön, mint az iOS, de az alkalmazások minősége nagyon sokszor egyszerűen ótvar! Ugyan az az alkalmazás almán tökéletesen, bugok nélkül megy, de az Androidos verziója összecsapott, igénytelen és hemzseg a bugoktól. Ez amúgy bármilyen gyári Android ROM-ra is igaz! Bughalmazok! És akkor tegyél fel egy custom ROM-ot ami ellenőrizetlen, nem tudod kik fejlesztették és nem tudhatod, hogy milyen adataid fogják bánni a dolgot. Ez akkor ciki ha mondjuk az email címedet használod netbankhoz is vagy ilyesmi. Szóval ha ki akarod kerülni az igen súlyos biztonsági kockázatokat akkor használhatod a gyári, lassú, bughalmaz ROM-okat.

Ezzel szemben az iOS frankón össze van rakva. De mégsem tudom rávenni magam a váltásra. Nem szeretem az almát, nem akarok egy tucatterméket és nem akarom, hogy egyesüljek egy olyan márkával ami tőlem nagyon messze áll.

Van egy-két Androidos készülék aminél pozitívan csalódtam és a gyári rendszer is egész pofás. De ennyi.
Skaty
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2010-12-11 szomb. 17:54:52
Készüléktípus: Samsung Galaxy Ace
Has thanked: 31 times
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: Skaty »

Sziasztok szép napot. Elég fontos dologgal fordulnék hozzátok androidról szeretném átvinni az sms t iphonra ez lehetséges valahogy nagyon örülnék számomra elég fontos sms t vannak még a samsungomon előre is köszönöm szép napot
Asus EeePc 1000H 2Gb 160Gb HDD+ Western Digital My Book Essential Edition 1 TB, Logitech G7 Limited Edition , X box 360 + Samsung LE40B650T2W + LG HT904TA , Samsung Galaxy Ace
Avatar
balla62
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009-02-01 vas. 12:44:40
Készüléktípus: N8Dark Grey HTC ONE Sv Iphone4
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: iPhone 4, android után :)

Hozzászólás Szerző: balla62 »

Macika írta:
saintex írta:Az android nekem is tetszik és talán pontosan ez a nyitottság ami taszít benne. Ha megveszel egy csúcs készüléket tuti, hogy kéthet múlva kijön egy jobb. Nem biztos, hogy úgy fejlesztenek rá egy év múlva.
Ne haragudj, de ezt sem hallottam még érvnek...
Sziasztok.
Én ehez annyit tennék, hogy az android sokkal felhasznélóbarát az almán hivni valakit hát..... addig a HTC-n már elis felejtettem,akit hivtam.A kötötségekröl annyi, hogy pl egy rádió sincs rajta ha felteszel akkor meg net kell hozzá. Nekem van mind kettő egy HTC meg egy Iphone4. Én is csak azt mondhatom, hogy az android jobb. Filmezni meg játszani mind kettö kicsi szerintem.Ja és annyi, hogy az alma aránytalanul drága nekem. Az uj Vin sem kötött annyira mint az Os mert arra pl van bluetoot küldö mig az os.ra nincs.Egy szó mint száz szép meg dizájnos de csak ennyi. :wacko: :wacko:
Avatar
moco
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 12730
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 15:36:40
Készüléktípus: Samsung Note 20
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 930 times
Been thanked: 1093 times

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: moco »

Tegeske! Most mi a helyzet? Még mindig Almanégyen nyomod? Nem úgy látom. Ha visszaváltottál, akkor miért?
VESZEKEDNI CSAK PRIVÁTBAN LEHET! AKI A FÓRUMBAN VESZEKSZIK,1 HÉTRE KITILTOM !! :deal:
S10+ Dual / SGS4
zsakosFRODO
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-09-09 szer. 11:59:45
Készüléktípus: Apple Iphone 4s
Tartózkodási hely: egyesült királyság norfolk anglia ( Norwich)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: zsakosFRODO »

Sziasztok!
Hogyan tudom a törött nokiaban levő telefon számokat smseket rávarázsolni az iphonera?
Avatar
rydair
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1579
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 02:00:18
Készüléktípus: Samsung P6800 + Note 3 + Gear
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Wellington - Budapest
Has thanked: 28 times
Been thanked: 15 times

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: rydair »

Ha nem lenne törött a Nokia akkor is majdnem lehetetlen lenne tapasztalataim alapján :D névjegyzéket netre (google, outlook) szinkronizálva vagy sim kártyán keresztül a legegyszerűbb átvinni, üzeneteket pc suite-be ki tudod menteni de hogy rá tudnád e tenni a szifonra azt látod nem tudom hogyan.
These users thanked the author rydair for the post:
zsakosFRODO (2013-08-20 kedd 08:08:58)
Rating: 2.63%
A gömb nem más mint egy töredezettségmentesített kocka...
Phablet :D
zsakosFRODO
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009-09-09 szer. 11:59:45
Készüléktípus: Apple Iphone 4s
Tartózkodási hely: egyesült királyság norfolk anglia ( Norwich)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: zsakosFRODO »

Jo reggel meg egy fontos kérdésem lenne hogy hogyan tudom a " STORE"-ban kifüggetleníteni mert olvastam telefon hirdetéseket hogy a storeban függetlenítve?! :tomatoes:
Avatar
bladehu2
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2248
Csatlakozott: 2009-11-10 kedd 14:56:43
Készüléktípus: G2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: BP
Has thanked: 59 times
Been thanked: 359 times

Re: iPhone 4, Android után :)

Hozzászólás Szerző: bladehu2 »

zsakosFRODO írta:Jo reggel meg egy fontos kérdésem lenne hogy hogyan tudom a " STORE"-ban kifüggetleníteni mert olvastam telefon hirdetéseket hogy a storeban függetlenítve?! :tomatoes:
ez valószínűleg annak a ténynek a szofisztikált megfogalmazása hogy valami sarki gsmkuckóban kiherélték belőle a simlockot. nem hinném h te azt otthon egy kábellel meg egy pc-vel tudod csinálni :)
LG G2 32GB [4.4.2] * Asus MemoPad HD [JB 4.2] | fiókban: N8 * N5800 * SE W880i * N3210
Ha meghalsz, te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy.
Válasz küldése

Vissza: “Apple”