iPhone 3G

Apple márkájú készüléktípusok témái

Ha van iPhone-d megvagy vele elégedve?

A szavazás 2009-10-21 szer. 11:05:09-kor befejeződött.

Iszonyúan! :P
7
28%
Megvagyok.
1
4%
Háát... Elmegy.
0
0 szavazat
Nem éppen egy jó választás.
0
0 szavazat
Ezzel megelégedni? Úristen...
2
8%
Nincs iPhone-m.
15
60%
 
Szavazatok száma: 25

Avatar
csuttesz
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2009-10-25 vas. 13:37:32
Készüléktípus: se x8
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: csuttesz »

a vizhang az vagy azért van mert ki lettél hangositva vagy lehalgatták a telefonálásod...szar ügy
nokia 2110->motorola timeport->sonyericsson z600->3220->3220->6100->7210->sonyericsson k800i->n95 8gb->n97->sonyericsson x8->iphone 4g/32gb fehér (még nincs:()
Avatar
dionaea
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2009-06-10 szer. 20:56:26
Készüléktípus: S7 slim +Nokia N8
Tartózkodási hely: Apaj
Has thanked: 7 times
Been thanked: 1 time

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: dionaea »

csuttesz írta:a vizhang az vagy azért van mert ki lettél hangositva vagy lehalgatták a telefonálásod...szar ügy
vettem egy iphone-t és egyből fontos ember lettem. A kollégám iphone 2g jét akkor mindig lehallgatják?
Mondjuk nekem is gyanús amikor úgy vesz fel a telefont mindig, hogy "Afrika fölöt dörög az ég"
Eddigi saját telefonok:3210,R320,R380,6210,7650,3660,6630,E70,5800,Iphone 3g,N97 32gb black, Omnia 2, Galaxy Ace, samsung omniaHD
jelenlegi: Huawei s7slim& Nokia N8-00
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Skacok, kérdeznék
Egyik ismerősöm kapott egy iphone 3G-t... ami egy kőgazdag gyereké volt, és rosszul lett feltörve a teló be sem kapcsol, aztán odaadta ismerősömnek xD... a kérdésem a következő: Menthető? Ha igen hogyan? Linket kaphatok? Valami szájbarágós leírás kellene, mert ájfonhoz nem értek.. egy kicsit sem
Köszi :)
Kép
Kép
Regiee
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 20:15:09
Készüléktípus: ZTE Skate
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: Regiee »

Sziasztok!
Olyasmi játékcímeket keresek Iphone-ra amiben fejleszteni kell valamit, Pl van egy repülő azzal minél messzebbre kell repülni, és ezért pénzt kapok. Aztán a repülőt fejleszthetem ezért a pénzért hogy messzebbre repüljön.
Ilyesmiket például: I dig it 1-2, Stick wars 1-2, flug tap pro.
Köszönöm!
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: Elims »

Sziasztok!

Hamarosan lesz egy iphone 3G (vagy Gs),ezt még nem tudni és ebből adódóan lenne egy pár kérdésem.
Egy kicsit már olvasgattam,hogy lehet-e majd függetleníteni (osztrák szolgáltató függő,már hűség nélkül),stb.
A húgom küldi és -éppen ezért..- nem tudta megmondani,hogy 3G vagy 3Gs. Volt már rajta házcsere,ezért gondolom semmilyen felirat nincs rajta.Egyedi háza van.
Honnan fogom tudni -ha megérkezik-,hogy melyik 3-as iphone?Honnan tudom megállapítani?
Ebbe is az a kis sim kártya jó,ami az iphone4-be?
Melyik rá a legújabb szoftver? És frissíthetem-e? Ha frissítem akkor is vinni fogja a nem teljesen megvásárolt játékokat/alkalmazásokat?
Azt az itunes programot honnan érdemes letölteni?Abból is van crack-elt vagy letölthetem az iphone oldaláról?
Ha a sima 3G arra melyik a legszebb/legjobb játék?
Magyar nyelvet lehet erre a telefonra tenni? (vagy van is benne eredetileg is?)
Töltőt kell hozzá vennem (a kábelje megvan),eredetit vegyek vagy az utángyártott is megteszi arra az 1-2hónapra amíg használom. (számítógépről nem szeretném töltögetni..)

Egyelőre ennyit szeretnék megtudni.
Ha vki tudja bármelyik kérdésemre a választ,kérem írja meg.

Előre is nagyon köszönöm!
Avatar
talamascaproject
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:10:05
Készüléktípus: Nokia Lumia 920
Tartózkodási hely: Kaposvár
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Kapcsolat:

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: talamascaproject »

Egy kicsit már olvasgattam,hogy lehet-e majd függetleníteni (osztrák szolgáltató függő,már hűség nélkül),stb.
Igen, lehet.
Honnan fogom tudni -ha megérkezik-,hogy melyik 3-as iphone?Honnan tudom megállapítani?
Van benne iránytű, videót vesz fel, sokkal gyorsabb, stb... Egyébként rádugod a gépre és rögtön látni fogod.
Ebbe is az a kis sim kártya jó,ami az iphone4-be?
A 4 óta microSIMet használnak, viszont ez korábbi modell, tehát normál SIM megy bele.
Melyik rá a legújabb szoftver? És frissíthetem-e? Ha frissítem akkor is vinni fogja a nem teljesen megvásárolt játékokat/alkalmazásokat?
Attól függ, hogy 3G vagy 3GS. A GS támogatja a legújabb iOS-t is, míg a 3G-re hivatalosan a max. feltehető iOS a 4.2.1.
A "nem teljesen megvásárolt" alkalmazásokat csak JailBreak (feltörés) után viszik az iPhone-ok...
Azt az itunes programot honnan érdemes letölteni?Abból is van crack-elt vagy letölthetem az iphone oldaláról?
Nincs iPhone oldala... Az Apple oldaláról tudod letölteni és ingyenes, tehát miért is lenne crackelve???!
Ha a sima 3G arra melyik a legszebb/legjobb játék?
Ezt majd te kitalálod magadnak. ;)
Magyar nyelvet lehet erre a telefonra tenni? (vagy van is benne eredetileg is?)
A 4-es iOS óta magyar nyelvet is tartalmaz.
Töltőt kell hozzá vennem (a kábelje megvan),eredetit vegyek vagy az utángyártott is megteszi arra az 1-2hónapra amíg használom. (számítógépről nem szeretném töltögetni..)
Jó az utángyártott is.
A számítógépről miért baj tölteni???! :hmm2:
Ha vki tudja bármelyik kérdésemre a választ,kérem írja meg.
Elég részletes volt? :shifty:
Előre is nagyon köszönöm!
Szívesen! :bye1:
PH: NOKIA 3210-->7110-->SONY J6-->NOKIA 5510-->6510-->7650-->6630-->N91-->MIO A701-->NOKIA N95-->5800 XM-->iPhone 3G 16GB--›iPhone 4,iPad 3G,16GB;iPhone 4S, iPad 2--->Nokia Lumia 920
Avatar
LaLi_87
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2010-08-17 kedd 19:41:33
Készüléktípus: Samsung Galaxy S3 Black
Nem: Férfi
Has thanked: 125 times
Been thanked: 20 times

Re: iPhone 3G

Hozzászólás Szerző: LaLi_87 »

Sziasztok nem tudjátok hogy lehetne vissza tenni a hangeroszabalyzo gombot? Koszi
Kép
Válasz küldése

Vissza: “Apple”