Telefon galéria

Csak a Symbian képszerkesztő programokkal kapcsolatos témák
Avatar
kaosamigos
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2009-06-15 hétf. 22:37:49
Készüléktípus: Nokia N8 nokia E7
Nem: Férfi
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: kaosamigos »

Damir88 írta:
kaosamigos írta:
Van egy úgynevezett galéria hack ami csak bizonyos mappákból olvassa be a képeket és videókat. TESS wizard

"A módosítás után a Galéria csak az E:/images mappából keresi a képeket. A videókat meg az E:/Videos mappából.
A zenelejátszó pedig az E:/sounds mappából.
Leírás mellékelve."

Sziasztok. Esetleg ez a "galéria hack" létezik még? Mondjuk 5800-ra? Mi a program konkrét neve, mert a link már nem nagyon mutat semmit. Előre is köszönöm a választ.[/quote]

Egyelőre nincs :roll:[/quote]


Köszönöm!
cszfc77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-07-30 pén. 21:48:33
Készüléktípus: Nokia n78
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: cszfc77 »

Sziasztok

N78-om van, és az a gondom, hogy a készített képeket a galériában nem jeleníti meg. Kis kék ikonok vannak, amiket ha megnyitok, fekete a kijelző. Próbáltam törölni, de azt írja, hogy programhiba. Mi lehet tenni?
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

cszfc77 írta:Sziasztok

N78-om van, és az a gondom, hogy a készített képeket a galériában nem jeleníti meg. Kis kék ikonok vannak, amiket ha megnyitok, fekete a kijelző. Próbáltam törölni, de azt írja, hogy programhiba. Mi lehet tenni?
Nincs nagyon tele a memkari? Vagy túl sok telepített program? Hány kép van a galériában?
Azt próbáld meg, hogy (nem gyári fájlkezelővel) az images mappában lévő _PAlbTN mappát átnevezed. A galéria ebben tárolja a képek miniatűrjeit, ha ezt törlöd, újra fogja generálni ami eltart egy ideig.
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

hali nekem e51-em van tetszik ez a galéria hack, ezzel semmi gondom, de akinek volt e51-es telefonja az biztos hiányolta a beépített kép és videó szerkesztőt, ezt nem lehetne házilag belerakni mert egy oldalon megtaláltam a telepítőket de nem igazán működik leírás meg nincs. :(
harcsai
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-04-29 pén. 22:52:22
Készüléktípus: Nokia C7
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: harcsai »

Hali

Értem a galéria hack-ot, meg a resco Photo Viewer-t is, de a problémám a témával kapcsolatban az, h jelenleg nem tudom megcsinálni, h pl fájlkezelőben megnyitok egy mappát, abból egy képet és lapozok.... egyesével kell megnyitni a képeket, bezárni, megnyitni a következőt...
Ennek különben akkor van jelentősége nálam, ha mondjuk rádugok a telóra egy pen-driveot... képtelen vagyok róla megnézni a képeket, mert egyesével kell nyitogatni őket.

Van erre valami megoldás?

Help
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: potter55 »

harcsai írta:Hali

Értem a galéria hack-ot, meg a resco Photo Viewer-t is, de a problémám a témával kapcsolatban az, h jelenleg nem tudom megcsinálni, h pl fájlkezelőben megnyitok egy mappát, abból egy képet és lapozok.... egyesével kell megnyitni a képeket, bezárni, megnyitni a következőt...
Ennek különben akkor van jelentősége nálam, ha mondjuk rádugok a telóra egy pen-driveot... képtelen vagyok róla megnézni a képeket, mert egyesével kell nyitogatni őket.

Van erre valami megoldás?

Help
A fájlkezelő mindig ilyen is volt. Talán egy másik képnézegető, amiben meg lehet nyitni mappát is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
palapp
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2009-09-03 csüt. 00:46:05
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: palapp »

plunk írta: Van egy úgynevezett galéria hack ami csak bizonyos mappákból olvassa be a képeket és videókat. TESS wizard

"A módosítás után a Galéria csak az E:/images mappából keresi a képeket. A videókat meg az E:/Videos mappából.
A zenelejátszó pedig az E:/sounds mappából.
Leírás mellékelve."
Honnan lehet letölteni ezt a galéria hack-ot N82-re? A link nem működik.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: Telefon galéria

Hozzászólás Szerző: ferret »

palapp írta:Honnan lehet letölteni ezt a galéria hack-ot N82-re? A link nem működik.
Úgy látszik ezt is sikeresen törölte valaki. :roll:
Még jó, hogy máshol megvan http://www.smartnews.hu/2010/01/galeria ... yorsitasa/
Kép Kép
Válasz küldése

Vissza: “Képszerkesztő programok”