Symbian hackerkedés, patch készítés

Mobiltelefokon működő Symbian fejlesztésekkel kapcsolatos témák
Fl4tl4nd3r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-09 szomb. 20:28:03
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Fl4tl4nd3r »

És esetleg olyan program létezik amivel régebbi symbianos dolgok futtathatók?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Fl4tl4nd3r írta:És esetleg olyan program létezik amivel régebbi symbianos dolgok futtathatók?
Nincs.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Fl4tl4nd3r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-09 szomb. 20:28:03
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Fl4tl4nd3r »

Nah jó én mostuntam meg többet symbianos telót soha egy kihalt elavult dolog az egész már :D
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Fl4tl4nd3r írta:Nah jó én mostuntam meg többet symbianos telót soha egy kihalt elavult dolog az egész már :D
Miért lenne elavult rendszer? Jó ez. És az ujabb telefonokra is van több ezer program.
Nekem nincs gond a hangerővel, nekem elég hangos. Én is a powermp3-at használom és nekem tökéletesen megfelel.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Fl4tl4nd3r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-09 szomb. 20:28:03
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Fl4tl4nd3r »

Nemcsak ilyen dolgokkal kapcsolatosan hanem még elég sok minden.Hát szerintem kinek mi a hangos...... kevés nokia az ami tényleg hangos,ami hangos biztos hogy nem symbianos.N70em gyárilag alig hallottam fülesben,egy jó lejátszó ésmár öl is,és a legroszabb az egészben hogy az egész hang dolog csak softveres.....és fura hogy soha senki nemnyúlt még s60ba bele pl a hang miatt..... sonyéknál belenyúltak simán megtudta ölni fél perc alatt a saját hangszóróját is.....a power mp3 nekem nemtetszik...... valami normális eq-s lejátszó is létezik? ha csontra húzom a magast akkor cincog kb és ugyanez a füles normálisan szól másik telón...... áhhh semmi kedvem hordani az n70et is csak a zene miatt..... http://symbiantalks.blogspot.com/2009/1 ... mp-11.html Konkrétan ez a lejátszó kéne nekem valahogy v5-re
Avatar
Haxi
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2010-07-05 hétf. 17:01:29
Készüléktípus: 58C6XM
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Haxi »

én is anno még csak az ujsagokba nézegettem a tubit, ott volt egy "best quality sound speakers" na mondom biztos jol fog szolni ha megveszem, hát nem :( szépen szól, csak kegyetlen halk :/ n73al nem volt gond az szakitott :)
Fl4tl4nd3r
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010-10-09 szomb. 20:28:03
Készüléktípus: 5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Fl4tl4nd3r »

Akkor nemcsak nekem tűnik halknak :D Csak egy picit kéne beletúrni a softba semmi más....furcsa hogy senkinek nemjutott még eszébe....vagy senki nemértene hozzá?
Elims
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 18:47:56
Készüléktípus: N8 N95 E60
Nem: Férfi
Has thanked: 40 times
Been thanked: 6 times

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: Elims »

Sziasztok!
Nem tudjàtok vèletlenül,hogy hackelt 9.3-on hol lehet megvàltoztatni azt a hangot,amelyik pl. telepìtès vègèn szòlal meg?
dodo13
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-12-23 csüt. 20:36:18
Készüléktípus: N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: dodo13 »

:bye1: Hello Fórumosok! Kicsit új fiu vagyok itt.Azt sem tudom milyen telo prg-k léteznek! De próbálok + lenni! Szóval ellopták az N95-1 telomat :hmm2: a karácsonyi forgatagban.Gondoltam hátha más is volt már hasonló helyzetben így talán többeknek tudnék segíteni.Tehát a tárgyra:
DIJKITŰZÉS !!! :yes: 100.000.-HUF :taps2: annak a hobbi/féprofi programozónak aki megalkotja azt a hatékony és külalakra is szép prg-t SIMBIAN rendszerben ami ha egy N95-1 gépen van bármilyen GPS system prg(lényegtelen hogy jogszerűen e csak működőképes legyen!),másik külső teloról behívásra rejtetten :yeah: beaktiválja a behívott telon lévő GPS-t és a hívó mobilra kiküldi az aktivált telo GPS-éről lekérdezett meghívotti telo aktuális koordinátapontjait.Természetesen kizárólag kódos meghívásra :Notworty: :Notworty: :Notworty: gondoltam.pl:3db betű+4db szám kombináció megküldése elég bonyolult hogy ne lehessen visszaélni ezzel a megoldással és kellő differenciáltság lehessen a hívó oldalon.Nyílván a behívható telon kell lennie ennek a prg-nek egy ilyen kód beállítással amit ne lehessen egykönnyen kitörölni onnét.További feltétel!! Ezt a prg-t az alkotónak a díj felmarkolása után INGYEN :taps1: köznyilvánossá kell tennie!Ennyit a rendőrségről meg a hivatali játszadozásaikról.Teljesítési határidő 2011 április hó vége. :taps2: :taps2: :taps2: elérhetőségem azsom@freemail.hu
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Symbian hackerkedés, patch készítés

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Ilyen program már van. De arra nem gondolsz, hogy esetleg SIM-et lehet benne cserélni? :D
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Válasz küldése

Vissza: “Symbian”