Szerviz boxok

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Tade
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012-02-28 kedd 14:39:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szerviz boxok

Hozzászólás Szerző: Tade »

Értem, köszi a választ. Amúgy igen, első sorban Nokiához kellene, meg Sony Ericssonhoz.
A fenix-xel neked mi volt a gondod? Amúgy sejtettem, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen a cucc, mert magyar oldalakon semmit nem lehet róla találni...
A szervizakksi az micsoda? Mert olyan kábelt már láttam, amelyiknek a feje az akksi helyére megy ugye, és ott kap a teló töltést + ott csatlakozik az alaplaphoz! Ez akar az lenni?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: Szerviz boxok

Hozzászólás Szerző: Macika »

Tade írta:Értem, köszi a választ. Amúgy igen, első sorban Nokiához kellene, meg Sony Ericssonhoz.
A fenix-xel neked mi volt a gondod? Amúgy sejtettem, hogy túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, csak kíváncsi vagyok, hogy milyen a cucc, mert magyar oldalakon semmit nem lehet róla találni...
A szervizakksi az micsoda? Mert olyan kábelt már láttam, amelyiknek a feje az akksi helyére megy ugye, és ott kap a teló töltést + ott csatlakozik az alaplaphoz! Ez akar az lenni?
SonyEricssonhoz megint más box kell. Leginkább a Setoolt tudom ajánlani.
Ahhoz csak 3 fajta kábel kell, így megúszható 50 rugóból.

Fenix key-jel az a baj, hogy kizárólag USB-n működik. Sok esetben az USB-csatlakozás már nem él, az valamennyire élő készüléket feltételez.
Itt mindent megtudsz róla: http://gsmhosting.com

Igen, az a szervizakksi, ami az akksi helyére csatlakozik tápként, ill. az FBUS pontokon meg az alaplapra.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Tade
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2012-02-28 kedd 14:39:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Szerviz boxok

Hozzászólás Szerző: Tade »

Köszi a választ! ;-)
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”