A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

vidati írta:Nem nem egy régi vodás kártya még nem kivehető belsejű nem volt vágva se a sarka (turbó sim miatt) és másik telefonba most is tökéletesen üzemel tegnap hívtak róla csak a samu 5230 nem akarja elfogadni
Eddig leírtál vagy 5 kártyát, amit próbáltatok benne, ezért kérdeztem, hogy nem volt-e közöttük adapterrel megnövelt mikro vagy nanoSIM.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: vidati »

Macika írta:
vidati írta:Nem nem egy régi vodás kártya még nem kivehető belsejű nem volt vágva se a sarka (turbó sim miatt) és másik telefonba most is tökéletesen üzemel tegnap hívtak róla csak a samu 5230 nem akarja elfogadni
Eddig leírtál vagy 5 kártyát, amit próbáltatok benne, ezért kérdeztem, hogy nem volt-e közöttük adapterrel megnövelt mikro vagy nanoSIM.
a telefonba volt mikro sim mert a 20as is az de amit nem fogad el még most se az ehgy ősrégi vodás kártya
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

Én a helyedben megnézném a SIM-fészek érintkezőit.

Kép

Szinte biztos vagyok benne, hogy azok közül valamelyiket roppantotta meg a SIM-adapter.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: vidati »

Hát köszi majd szerdán leszek a tel közelébe megnézem Bár nem értem ha azzal lenne gond akkor a többi kártyát hogy látja :hmm2:
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

vidati írta:Hát köszi majd szerdán leszek a tel közelébe megnézem Bár nem értem ha azzal lenne gond akkor a többi kártyát hogy látja :hmm2:
Ha van olyan kártya, amit folyamatosan lát, akkor nem lehet ilyen baja mégsem, amit írtam.
Talán a kártya túl öreg, esetleg megroppant, fene tudja, annyi baja lehet...
These users thanked the author Macika for the post:
vidati (2016-03-19 szomb. 05:11:55)
Rating: 2.63%
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: vidati »

Macika írta:
vidati írta:Hát köszi majd szerdán leszek a tel közelébe megnézem Bár nem értem ha azzal lenne gond akkor a többi kártyát hogy látja :hmm2:
Ha van olyan kártya, amit folyamatosan lát, akkor nem lehet ilyen baja mégsem, amit írtam.
Talán a kártya túl öreg, esetleg megroppant, fene tudja, annyi baja lehet...
Lehet nem fogalmaztam pontosan Tehát ez az egy kártya az amit egyszerűen nem érzékel hogy benne van úgy indul vele hogy sim nélküli üzemmód Viszont ugyan ezen kártyát bármely vodás vagy fgetlen telbe betesszük üzemel. Igen ez elég öreg kártya az biztos kb 9-10 éves.
Avatar
ferret
Fő moderátor
Fő moderátor
Hozzászólások: 5555
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 21:06:08
Készüléktípus: RedmiNote4+250 old nokia
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: a nyúlon túl
Has thanked: 112 times
Been thanked: 348 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: ferret »

vidati írta: Lehet nem fogalmaztam pontosan Tehát ez az egy kártya az amit egyszerűen nem érzékel hogy benne van úgy indul vele hogy sim nélküli üzemmód Viszont ugyan ezen kártyát bármely vodás vagy fgetlen telbe betesszük üzemel. Igen ez elég öreg kártya az biztos kb 9-10 éves.
Cseréltesd ki a szolgáltatónál a kártyát újra.
These users thanked the author ferret for the post:
vidati (2016-03-19 szomb. 05:11:44)
Rating: 2.63%
Kép Kép
Avatar
vidati
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2011-04-03 vas. 17:54:29
Készüléktípus: GalaxyAce Galaxy Young s6310
Has thanked: 43 times
Been thanked: 42 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: vidati »

ferret írta:
vidati írta: Lehet nem fogalmaztam pontosan Tehát ez az egy kártya az amit egyszerűen nem érzékel hogy benne van úgy indul vele hogy sim nélküli üzemmód Viszont ugyan ezen kártyát bármely vodás vagy fgetlen telbe betesszük üzemel. Igen ez elég öreg kártya az biztos kb 9-10 éves.
Cseréltesd ki a szolgáltatónál a kártyát újra.
ez egy feltöltős kártya nem tudom hogy arajta lévő közel 40ezer ftn is áttudja rakni a szolgáltató? :hmm2: De erre nnem is gondoltam :)
Avatar
fefe86
3. szint
3. szint
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2009-03-09 hétf. 10:59:04
Készüléktípus: iPhone 5S 32GB + Nokia N9 64GB
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém vonzáskörzete
Has thanked: 23 times
Been thanked: 47 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: fefe86 »

vidati írta: ez egy feltöltős kártya nem tudom hogy arajta lévő közel 40ezer ftn is áttudja rakni a szolgáltató? :hmm2: De erre nnem is gondoltam :)
nem a sim kártyához társítják a feltöltést, hanem telefonszámhoz.... ;) ;) cseréltesd csak ki nyugodtan. Megmarad minden, a számod, az egyenleg, csak fizikailag cserélődik a kártyád. :)
These users thanked the author fefe86 for the post:
vidati (2016-03-19 szomb. 05:11:34)
Rating: 2.63%
nokia5130XpressMusic
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009-12-20 vas. 10:12:03
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: nokia5130XpressMusic »

Üdv!
-Dr-Strust- hoz szólna elsősorban a kérdésem:
Nekem az iPhone 3GS-semmel van olyan gondom, hogy haverommal szétszedettem, hogy cseréljünk benne akksit, meg rezgőmotort, ami sikerült is, csak az akksi nem volt jó, visszatettük a régi akksit, először össze is raktuk rendesen nagy nehezen a telót, minden működött (rezgőmotor is), csak a Wifi volt nagyon gyenge. Másodszor is szét lett szedve, a wifi antenna nem volt rendesen a helyén, az meg is lett igazítva, viszont most akárhogy próbáljuk összerakni a telefont, a kijelző csak annyit csinál, hogy fehéren világít, legelőször is csinálta ezt, akkor sikerült valahogy úgy megigazítani, hogy menjen rendesen, de most sehogy sem megy. Meg tudná mondani valaki, hogy mi lehet nagy valószínűséggel a gond?
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”