Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Walaki01 írta: Bocsi, de nem értem a dolgot.Ugyanis direkt visszaellenőriztem és akkor jó volt a link. :hmm2: Egyébként a DzLock-ra gondoltam, amit Potter55 be is linkelt. ;)
Akkor elmagyarázom. :)

Ha keresési találatot linkeled, mint előbb a hozzászólásodban, akkor az utolsó keresés visz. Vagyis ha te rákeresel egy programra, akkor téged az a link addig oda visz, amíg mást nem keresel a keresővel. De ha egy másik tag kattint rá, akkor az utolsó kereséséhez viszi vagy ha semmit nem keresett, akkor a sima keresőbe.
Ezért kell a program bővített nézetét linkelni vagy csak simán beírni a program nevet a hozzászólásba.

Most már érted a dolgot? :)
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

potter55 írta:
Walaki01 írta: Bocsi, de nem értem a dolgot.Ugyanis direkt visszaellenőriztem és akkor jó volt a link. :hmm2: Egyébként a DzLock-ra gondoltam, amit Potter55 be is linkelt. ;)
Akkor elmagyarázom. :)

Ha keresési találatot linkeled, mint előbb a hozzászólásodban, akkor az utolsó keresés visz. Vagyis ha te rákeresel egy programra, akkor téged az a link addig oda visz, amíg mást nem keresel a keresővel. De ha egy másik tag kattint rá, akkor az utolsó kereséséhez viszi vagy ha semmit nem keresett, akkor a sima keresőbe.
Ezért kell a program bővített nézetét linkelni vagy csak simán beírni a program nevet a hozzászólásba.

Most már érted a dolgot? :)
Felhomályosodtam. :yes: :pirul:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Szlip
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-05 pén. 10:59:04
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Szlip »

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja az 5800-ám kijelzője rosszul érzékel, máshol mint ahol érintem. Ha jól megrázom, néha 10másodpercig jó. Van kalibrálás benne, de használni nem tudom, mert nem érzékel semmit amikor állítanám. Egyébként volt aki írta, hogy az sem segített. Frissítettem szoftvert, attól sem lett jobb. Garanciám már nincs, ezreket meg nem szeretnék költeni rá. Kezdek megőrülni tőle. Van valami tanácsotok? Köszi. :pislog:
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

Szlip írta:Sziasztok!

Kb. 1 hónapja az 5800-ám kijelzője rosszul érzékel, máshol mint ahol érintem. Ha jól megrázom, néha 10másodpercig jó. Van kalibrálás benne, de használni nem tudom, mert nem érzékel semmit amikor állítanám. Egyébként volt aki írta, hogy az sem segített. Frissítettem szoftvert, attól sem lett jobb. Garanciám már nincs, ezreket meg nem szeretnék költeni rá. Kezdek megőrülni tőle. Van valami tanácsotok? Köszi. :pislog:
Szerintem csak a kijelzőcsere vagy így használod.
Kérdezd meg -Dr-Strust- vagy Macika tagot pü-ben, ők olcsóbbak mint a szervizek.
These users thanked the author potter55 for the post:
Szlip (2011-08-07 vas. 16:58:50)
Rating: 2.63%
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
cracky86
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2009-12-14 hétf. 20:52:35
Készüléktípus: N73-5230
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: cracky86 »

Üdv! Sim kártya foglalat, cserélhető? mert 1 érintkezője le van törve. mennyibe kerül kb. mert neten sem találtam róla semmit.
Piku
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-31 kedd 17:39:29
Készüléktípus: 5800 xm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Szalagkábel hiba?

Hozzászólás Szerző: Piku »

Sziasztok!
Házat cseréltem 5800-án minden rendben volt, de nem sikerült rendesen összepattintani,bejött a kép minden ok.
Újra szétkaptam majd összeraktam de csak szürke csíkos képernyő jön be.A kábelek a helyükön vannak sérülést nem látok rajta.
Mi lehet a baja????????
Avatar
M0gyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2011-10-21 pén. 16:51:18
Készüléktípus: N8 - HTC Sensation
Tartózkodási hely: Általában Jeff Dunham bőröndje....
Has thanked: 13 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: M0gyi »

Szlip írta:Sziasztok!

Kb. 1 hónapja az 5800-ám kijelzője rosszul érzékel, máshol mint ahol érintem. Ha jól megrázom, néha 10másodpercig jó. Van kalibrálás benne, de használni nem tudom, mert nem érzékel semmit amikor állítanám. Egyébként volt aki írta, hogy az sem segített. Frissítettem szoftvert, attól sem lett jobb. Garanciám már nincs, ezreket meg nem szeretnék költeni rá. Kezdek megőrülni tőle. Van valami tanácsotok? Köszi. :pislog:
Ilyen nálam is volt, az okát igazán nem tudom, hacsak az nem , hogy kezd öregedni a telefon kijelzője. Én ilyenkor oldalt bekapcsoltam a képernyőzárat, majd vissza és helyrejött. Gyanítom, hogy valami sztatikus feltöltődési oka lehet. Macika háromezer + rezsióradíjban cseréli úgy tudom.
Avatar
M0gyi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2011-10-21 pén. 16:51:18
Készüléktípus: N8 - HTC Sensation
Tartózkodási hely: Általában Jeff Dunham bőröndje....
Has thanked: 13 times
Been thanked: 8 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: M0gyi »

cracky86 írta:Üdv! Sim kártya foglalat, cserélhető? mert 1 érintkezője le van törve. mennyibe kerül kb. mert neten sem találtam róla semmit.
A szervizek biztosan javítják. Szerintem három-négy darab ezresért.
Andris05
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012-01-05 csüt. 01:16:33
Készüléktípus: nokia 5800
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Andris05 »

Sziasztok!


Nekem olyan problémám van a telefonnal egy ideje, hogy nem fordul el a kép ha elfordítom a telefont.
Megnéztem a szenzorok be vannak kapcsolva.
Esetleg tudnátok e segíteni mit tegyek annak érdekében, hogy működjön?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Damir »

Andris05 írta:Sziasztok!


Nekem olyan problémám van a telefonnal egy ideje, hogy nem fordul el a kép ha elfordítom a telefont.
Megnéztem a szenzorok be vannak kapcsolva.
Esetleg tudnátok e segíteni mit tegyek annak érdekében, hogy működjön?
Szia!

Restart? Telepítettél valami programot mostanában?
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”