Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Damir »

Dyrtyho írta:Sziasztok !
Nem tudjátok,hogy egy normál szervizben mennyiért tisztítják meg a belső kijelzőt és cserélik ki a telefon kameráját ? Milyen normális és megbízható áron működő telefon szerviz van Budapesten ?
Szia!

Írj Macika kollégának, olcsóbb elvileg mint a szerviz.
Avatar
Dyrtyho
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-01-26 szer. 22:33:32
Készüléktípus: Nokia 5800
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Dyrtyho »

Damir írta:
Dyrtyho írta:Sziasztok !
Nem tudjátok,hogy egy normál szervizben mennyiért tisztítják meg a belső kijelzőt és cserélik ki a telefon kameráját ? Milyen normális és megbízható áron működő telefon szerviz van Budapesten ?
Szia!

Írj Macika kollégának, olcsóbb elvileg mint a szerviz.
Maci kollégának hol tudok írni ? Mennyi idő alatt csinálja meg a telefonom ? Van saját munkaterepe ahol a telefonokat csinálja ? Az az igazság,hogy tegnap én magam akartam ki tisztítani a belső kijelzőt,és szét akartam szedni a telefont,szét is szedtem,de csak a középső réteget tudtam lecsavarozni,amikor meg vissza akartam csavarozni az egészet,akkor meg kihagytam a középső réteget,és az egyik csavart sehogy se tudtam kiszedni,ráfújtam ilyen csavarlazító spray-t a csavarra,de ezek szerint a kamerára is ment,mert a kamera kép most olyan mintha vízbe lenne a telefon kamerája,és az egyik csavart se tudtam kiszedni,igy a 4 csavarból az egyik a középső réteg alá került.Szerintetek mennyibe fog igy fájni a telefon szervízelése ?

Amúgy kilehet cserélni a telefon kameráját ?
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Damir »

Dyrtyho írta:
Damir írta:
Dyrtyho írta:Sziasztok !
Nem tudjátok,hogy egy normál szervizben mennyiért tisztítják meg a belső kijelzőt és cserélik ki a telefon kameráját ? Milyen normális és megbízható áron működő telefon szerviz van Budapesten ?
Szia!

Írj Macika kollégának, olcsóbb elvileg mint a szerviz.
Maci kollégának hol tudok írni ? Mennyi idő alatt csinálja meg a telefonom ? Van saját munkaterepe ahol a telefonokat csinálja ? Az az igazság,hogy tegnap én magam akartam ki tisztítani a belső kijelzőt,és szét akartam szedni a telefont,szét is szedtem,de csak a középső réteget tudtam lecsavarozni,amikor meg vissza akartam csavarozni az egészet,akkor meg kihagytam a középső réteget,és az egyik csavart sehogy se tudtam kiszedni,ráfújtam ilyen csavarlazító spray-t a csavarra,de ezek szerint a kamerára is ment,mert a kamera kép most olyan mintha vízbe lenne a telefon kamerája,és az egyik csavart se tudtam kiszedni,igy a 4 csavarból az egyik a középső réteg alá került.Szerintetek mennyibe fog igy fájni a telefon szervízelése ?

Amúgy kilehet cserélni a telefon kameráját ?
Pont ezeket a kérdéseket fogja neked megválaszolni.... Én honnan tudjam mennyi idő alatt csinálja meg? :roll:

Ő az: memberlist.php?mode=viewprofile&u=3941
AhaNeM
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-01-28 pén. 21:41:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: AhaNeM »

Sziasztok! Nem régen vettem egy 5800-át, de sajnos mint kiderült, rossz az USB portja. Elvittem egy szerelőhöz, és ő azt mondta hogy alaplap hibás, és annak a cseréje elég drága mulatság lenne:( Szeretném megtudni, hogy mégis lehet-e találni valahol alaplapot hozzá, vagy valaki be tudná-e számítani egy másik 5800-ba, persze ráfizetéssel! (aminek persze semmi baja)
Todo
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2394
Csatlakozott: 2010-01-17 vas. 20:48:02
Készüléktípus: Galaxy S7
Tartózkodási hely: SZEGED
Has thanked: 56 times
Been thanked: 444 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Todo »

AhaNeM írta:Sziasztok! Nem régen vettem egy 5800-át, de sajnos mint kiderült, rossz az USB portja. Elvittem egy szerelőhöz, és ő azt mondta hogy alaplap hibás, és annak a cseréje elég drága mulatság lenne:( Szeretném megtudni, hogy mégis lehet-e találni valahol alaplapot hozzá, vagy valaki be tudná-e számítani egy másik 5800-ba, persze ráfizetéssel! (aminek persze semmi baja)
Szia!
Azért én a helyedben megnézetném még másik szerelővel is, hátha csak egy csomó pénzt akartak kihuzni a zsebedből(láttunk már ilyet)!
AhaNeM
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011-01-28 pén. 21:41:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: AhaNeM »

Hali! Tegnap írtam a telómról ami elvileg alaplap hibás, és azért nem működik az USB-je! Ma csináltam rajta egy hard resetet, utána mondom megnézem hátha működik az USB. Működött!!! De aztán megint nem csinált semmit a teló és a gép sem látta:(
Lehet hogy mégis meg lehetne csináltatni valahogy a telefont??? Pls aki tud segítsen!:D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

AhaNeM írta:Hali! Tegnap írtam a telómról ami elvileg alaplap hibás, és azért nem működik az USB-je! Ma csináltam rajta egy hard resetet, utána mondom megnézem hátha működik az USB. Működött!!! De aztán megint nem csinált semmit a teló és a gép sem látta:(
Lehet hogy mégis meg lehetne csináltatni valahogy a telefont??? Pls aki tud segítsen!:D
Szerintem vedd fel a kapcsolatot privátban Macika fórumtárssal!Ő a profi ezekben.
itt találod. memberlist.php?mode=viewprofile&u=3941Aztán klikk a privát üzenet küldése-re!
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
jodika3
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-01-30 vas. 17:14:09
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: jodika3 »

Hali nekem van egy 5800-ám és olyanprobléma kezdödött vele mikor szoftvert frissitettem egy kis idö után billentyü zárnál nyitásnál becsikozza a képet, kis idö elteltével már a menükbe se tudok belépni és nem tudom csatlakoztatni a számitogéppel:S. Elvittem egy telefnos szervizbe ott nemtudtak vele mit kezdeni aztmondták vigyem szakszervizbe, ha netalán valakinek volt hasonlo problémája és megoldodott az irjon nekem, vagy mi a megoldás rá. köszi hali
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: potter55 »

jodika3 írta:Hali nekem van egy 5800-ám és olyanprobléma kezdödött vele mikor szoftvert frissitettem egy kis idö után billentyü zárnál nyitásnál becsikozza a képet, kis idö elteltével már a menükbe se tudok belépni és nem tudom csatlakoztatni a számitogéppel:S. Elvittem egy telefnos szervizbe ott nemtudtak vele mit kezdeni aztmondták vigyem szakszervizbe, ha netalán valakinek volt hasonlo problémája és megoldodott az irjon nekem, vagy mi a megoldás rá. köszi hali
Kijelzőcsere a megoldás, ha jól tudom. Itt tudnak segíteni, hogy menyiért lehet cserélni.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

jodika3 írta:Hali nekem van egy 5800-ám és olyanprobléma kezdödött vele mikor szoftvert frissitettem egy kis idö után billentyü zárnál nyitásnál becsikozza a képet, kis idö elteltével már a menükbe se tudok belépni és nem tudom csatlakoztatni a számitogéppel:S. Elvittem egy telefnos szervizbe ott nemtudtak vele mit kezdeni aztmondták vigyem szakszervizbe, ha netalán valakinek volt hasonlo problémája és megoldodott az irjon nekem, vagy mi a megoldás rá. köszi hali
Nézd megEzt volt olyan aki kipróbálta és álítólag műxik a dolog. ;)
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”