Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nokia 5800 szerviz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Hol is kezdjem !Megvettem a telefont Fehérváron a Nokia boltban ahol elfelejtették közölni, velem ha problémám van 3 napon belül vigyem vissza és kapok egy teljesen újat!Probléma pedig volt második nap péntek este elkezdett a hangszóró rosszalkodni néha érthetetlen volt, hogy a másik fél mit mond a vonal végén, gondoltam péntek este van majd hétfőn beviszem(bevihettem volna szombaton délelőtt ha tudom ezt a 3 napos dolgot).Hétfőn közölték velem, hogy ez központi szervíz 2 hét.A forumon olvastam ,hogy a westendben hamar megcsinálják ezért gyorsan felugrottam.Kész is lett kb egy óra alatt végre tökéletes minden.Eltelt pár nap jött az új szoftver örültem mint majom a farkának egyből telepítettem.Ez után jött a fekete leves a telefon biztonsági kódot kér úgy is hogy nem volt beállítva.Érdekes próbáltam mindent 12345, hard reset, semmi sem segített.Hívom az ügyfélszolgálatot nem tudják mi lehet a baj.Beviszem Fehérváron a nokiába a telefont mondják, hogy ez megint Pest két hét.Egyből telefon westend Nokia bolt.Na ott jött a következő válasz megpróbálják kiütni a kódot de 6000forint lesz de mondom garanciális és én nem állítottam be semmit.Erre, hogy bizonyítsam be mondom maguk bizonyítsák hogy beállítottam és , hogy nem szoftverhiba.Na mindegy idegességemben leadtam a telefont fehérváron.Másnap hívnak a nokiától örülök gondoltam biztos kész van a telefon erre, hogy én miért adtam meg, hogy a telefon biztonsági kódot kér mikor be sem kapcsol és más a baja.Meg, hogy miket piszkáltam benne.Hozzátenném a hölgy a nokia boltban kapcsolta ki a telefont miután ő sem tudott mit kezdeni a kóddal és szedte szét, akkor még működött.Végül szerdán felhívtam őket, hogy mi is van.Négy alkatrészt cseréltek benne mert szétmentek, hogy mitől nem tudják ők sem.Na mindegy eltelt egy hét hétfőn hívnak Pestről, hogy milyen a telefon mondom még nincsen nálam erre, hogy de már pénteken fehérváron volt.Mondom én nem kaptam sms-t pedig ilyenkor úgy értesítik az embert, hogy mehet a készülékért.Felhívom a fehérvári Nokiát bemondom mit szeretnék erre, hogy nem találják erre énne mondja már pénteken ott volt.Akkor miért nem jött be pénteken talán mert nem értesítettek.Erre, hogy én is érdeklődhetek nyugodtan.Bemegyek odaadom a papírt mondom, hogy miért jöttem erre kihozzák a telefon levágják az asztalra "itt van" ennyi semmi elnézést a hibáért vagy ilyesmi utána amég öszeraktam meg elszarakodtam mintha ott sem lennék.De ezt már más Nokia üzletben is tapasztaltam anno.
Kb ennyi bocs a helyes írsáért de siettem!!!Viszont most szuper a telefon 20as szoft van rajta eddig jó minden nem szeretném elkiabálni!!!!
Avatar
Sil3nt
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 22:05:36
Készüléktípus: Nokia N8-00 Silver
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: Sil3nt »

Nalam gond nem volt a Fehervari Nokianal meg de azert koszi hogy megosztottad,jo tudni ezeket a dolgokat de lenne egy kerdesem,amikor kijott a 20-as fw akkor irtad hogy felraktad es hogy nem reagalt a biztonsagi kodra,ugyanez volt a bajom,aznap mikor frissitetted irtad hogy bevitted a telefont es masnap irtam hogy is kell hard resetelni a telot,akkor hogy hard resetelted ha mar szervizbe volt ?
Zenéim: http://soundcloud.com/sil3ntbeatz


Nokia N8 Silver Symbian Anna by Sil3nt Unbranded
Nokia 5800 v51.0.006 Sil3nt Xtreme Final RM-356 Unbranded HaCkEd
N81 8GB v21.0.010 RM-179 Unbranded HaCkeD
DEAD :'(
Rest In Peace [-KILLER-]
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: NBK »

Szia LongineS03

Nem annyira a témába vágó dolog, de fehérvári vagyok én is és nekem is sok gondom volt az Alba Plázában üzemelő nokia mintaboltal. A teljes "nemtörődömség", a vevővel szembeni empátia teljes hiánya, kivéve akkor, ha éppen ott veszed meg a készüléket. Én az N95-el szívtam meg velük, egymásra mutogattak a Mobil ASK Kft.-vel és a nokia szervíz központal. Nekem kijelző cserés lett volna a készülékem, meg is vártam a 2 hetet, erre visszajön a telcsi egy akkora karccal a kijelzőn hogy csak na, amit sajnos az átvételkor nem vettem észre, mert nem úgy tört a fény a kijelzőn. Sajnálatos dolog, hogy az említett mintaboltba csak vásárolni szabad bemenni, mert ha már gondod van, éppen csak hogy le nem tojják az ember fejét.....
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Resetet számkombináációval próbáltamés nem ment vele!
NBK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: NBK »

LongineS03 írta:Resetet számkombináációval próbáltamés nem ment vele!
Ezt olvassad azért el :)
http://www.smartnews.hu/2009/02/hard-re ... a-5800-an/
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Vágok már mindent!:D
Avatar
honeker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:43:45
Készüléktípus: 5800 xm
Tartózkodási hely: SZÁSZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: honeker »

LongineS03 írta:Vágok már mindent!:D
Multhét hétfö bevitem a nokiához fm rádio hibával csütörtök-péntek kész lesz monták ma felhivtam öket , alkatrészre várnak majd értesitenek. Nem magyarországon csinálják ?
honi64
Avatar
-Dr-Strust-
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009-01-06 kedd 16:20:33
Készüléktípus: Sony Xperia Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Z:/private mappa :)
Has thanked: 31 times
Been thanked: 32 times

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: -Dr-Strust- »

Magyarországon csinálják, csak az alkatrészre várnak ;)
Kép
Kép
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Hétfőtől megint szervíz a telefonom!Mióta elhoztam magától kikapcsolgat! :duhos2:
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Fehérvár pláza!Nokia bolt!Ma bevittem a telefont ismét várni kell mert megy fel szervízbe január 26-án vettem azóta ez lesz a 3. szervízelés a nő nagyon rendes volt most a boltban mondta, hogy holnap délután telefonáljak fel és kérjem a telefon cseréjét vagy egy normális javítást!Mert ez így már nem állapot lassan többet van szervízben a telefon mint amennyit használtam elegem van!A garancia lapon cask A,B,C,D rész van lassan betellik ha most viszajön már csak D marad:D:D
mi lesz ha betellik teljesen a garipapíron a hely ahova lehet írni a javítást?:D
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”