Nokia 5800 szerviz

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
honeker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:43:45
Készüléktípus: 5800 xm
Tartózkodási hely: SZÁSZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: honeker »

LongineS03 írta:Én is szarakodok a szervízzel tegnap délután azt mondták hatig visszahívnak azóta is hívnak holnap rájuk telefonálok, hogy mi van már!! :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2:
nem válaszolnak nekem se
honi64
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Be :censored: rás!Tegnap elment a telefonomért mert állítólag kijavították a hibát!Na küldtek egy jegyzőkönyvet, hogy a telefonnak semmi baja és letesztelték működik!Átveszem bekapcsolom a kijelzőhiba egyből előjött mutattam a hölgynek nyomok rajta kettőt és ki is kapcsolt:D:Dez volt a nagy tesztelés meg átnézés:D:DANokia boltban is csak furán néztek, hogy ezek szerint hozzá sem nyúltak a telefonhoz:D

Ez aztan a nagy Nokia Company sz :censored: nak az ember fejére!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: Damir »

LongineS03 írta:Be :censored: rás!Tegnap elment a telefonomért mert állítólag kijavították a hibát!Na küldtek egy jegyzőkönyvet, hogy a telefonnak semmi baja és letesztelték működik!Átveszem bekapcsolom a kijelzőhiba egyből előjött mutattam a hölgynek nyomok rajta kettőt és ki is kapcsolt:D:Dez volt a nagy tesztelés meg átnézés:D:DANokia boltban is csak furán néztek, hogy ezek szerint hozzá sem nyúltak a telefonhoz:D

Ez aztan a nagy Nokia Company sz :censored: nak az ember fejére!
WOW ez meredek :o
Avatar
storm
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:39:52
Készüléktípus: Lumia 710 - 5800
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: storm »

sziasztok 5800 topikba már kérdeztem de ideirányítottak:

hali az a kérdésem lenne h én szombaton vinném be az 5800-m a westendbe a hangszórócsere miatt és az érdekelne h hétvégén is van szerviz ugye? meg mindenképp megcsinálják egyből? köszi
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: laci64 »

honeker írta:
zolika1 írta:
honeker írta:február 09 leadtam javitásra a központi szervizbe azota nem érkezet meg az alkatrész kicserélni nem fogják várjak türelmesen ez a nokia akor a töbi márka mijen lehet.......sza... :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2:
Hát ez cumi. Nem tudom miért lehet ennyi baj ezzel a típussal. Lehet nagyon új még, talán majd kiforrja magát. Volt sok régi nokiám, volt amivel volt baj, volt amivel nem, de a szervizben eddig mindent meg tudtak javítani. Szerintem próbálj meg 1 cserét kiharcolni!
Minden iránybol támadásokat intéztem fogyasztovédö , tv ügyvédje , panaszkönyv de hiába nincs határidöhöz kötve a javitás csak ajálás van ami 15 nap :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2:
Ez nem igaz. Tudomásom szerint 30 napon belül nem tudják megcsinálni, akkor kötelességük cserélni. Olyan nincs, hogy ha 2 hónapig nincs alkatrész, akkor 2 hónapot keljen várnod.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
Avatar
Damir
Kiemelt 6. szint
Kiemelt 6. szint
Hozzászólások: 8779
Csatlakozott: 2010-04-06 kedd 20:58:49
Has thanked: 48 times
Been thanked: 349 times

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: Damir »

storm írta:sziasztok 5800 topikba már kérdeztem de ideirányítottak:

hali az a kérdésem lenne h én szombaton vinném be az 5800-m a westendbe a hangszórócsere miatt és az érdekelne h hétvégén is van szerviz ugye? meg mindenképp megcsinálják egyből? köszi
Én úgy tudom, hogy van szerviz, de akkor már inkább a Pólus-ba irányítananálak, azok rendesebbek sokkal. ;)
Szerintem ha van alkatrész akkor max 1 óra alatt ki kéne nekik cserélni. :roll:
Avatar
storm
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:39:52
Készüléktípus: Lumia 710 - 5800
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: storm »

Damir88 írta:
storm írta:sziasztok 5800 topikba már kérdeztem de ideirányítottak:

hali az a kérdésem lenne h én szombaton vinném be az 5800-m a westendbe a hangszórócsere miatt és az érdekelne h hétvégén is van szerviz ugye? meg mindenképp megcsinálják egyből? köszi
Én úgy tudom, hogy van szerviz, de akkor már inkább a Pólus-ba irányítananálak, azok rendesebbek sokkal. ;)
Szerintem ha van alkatrész akkor max 1 óra alatt ki kéne nekik cserélni. :roll:
köszi az infót!
Avatar
honeker
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2009-01-14 szer. 19:43:45
Készüléktípus: 5800 xm
Tartózkodási hely: SZÁSZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: honeker »

Hát ez cumi. Nem tudom miért lehet ennyi baj ezzel a típussal. Lehet nagyon új még, talán majd kiforrja magát. Volt sok régi nokiám, volt amivel volt baj, volt amivel nem, de a szervizben eddig mindent meg tudtak javítani. Szerintem próbálj meg 1 cserét kiharcolni![/quote]
Minden iránybol támadásokat intéztem fogyasztovédö , tv ügyvédje , panaszkönyv de hiába nincs határidöhöz kötve a javitás csak ajálás van ami 15 nap :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2: :duhos2:[/quote]
Ez nem igaz. Tudomásom szerint 30 napon belül nem tudják megcsinálni, akkor kötelességük cserélni. Olyan nincs, hogy ha 2 hónapig nincs alkatrész, akkor 2 hónapot keljen várnod.[/quote]
Készen lett alkatrész csere :taps4: :taps4: :taps4: :taps4: :taps4: :taps4:
honi64
Avatar
storm
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:39:52
Készüléktípus: Lumia 710 - 5800
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: storm »

bevittem az 5800 a hangszóró cserére a szervizbe, 20as szoft volt rajt de mondták h mindenképp frissítik is. és most így rakhatok szinte fel mindent újra. csináljak vmilyen resetet?
LongineS03
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 20:43:46
Készüléktípus: nokia 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia 5800 szervíz

Hozzászólás Szerző: LongineS03 »

Ja egy hard és egy soft reset nemárt
de ha a memoria kártyán elmentetted akkor berakod és rámész hogy mentés visszaállítása
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”