Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

spartacus írta:Most egy kicsit irigykedem a pestiekre, ott van lehetőség más boltba menni ha elégedetlenek vagytok. Debreceniként nem túl jó a helyzet, itt csak egy bolt van, ez pedig elég gyenge színvonalú. Amióta hozzányúltak a telefonomhoz, mindig újabb baja van, sőt azóta egyre jobban kotyog, recseg. Ráadásul flegmák és nagyképűek a srácok, csak nem tudom mire, talán követelmény? Lassan csere érett a teló, veszek inkább egy másikat, nincs kedvem oda járni.
Nagyon ismerős...
Egy vacak szoftverfrissítésre anno a 6650-esemen egy napot kellett várni, mert mikor visszamentem a megbeszélt időre, a fickó még mindig nem ült neki...
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
trevor82
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-09-21 kedd 11:20:22
Készüléktípus: 5800
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: trevor82 »

Nem tudtam hogy ilyen fórum is van, de ha már megtaláltam írok én is egy pár sort. Debreceni vagyok, párszor megfordultam, vagyis megfordultunk a debreceni Nokia szervizben. Elég beképzelt, flegma társaság, az biztos. A javítások sem túl jól sikerültek, volt hogy kifelejtettek alkatrészt, úgy kellett visszavinni a telefont hogy rosszabb lett mint volt, mert egyáltalán nem volt hangja javítás után, persze ez nem derült ki ott, több helyen eláll a burkolat, látszik hogy szét volt szedve, mindig újabb baja lett, időre sosem készült el, stb. Nagybátyám nemrég panaszlevelet írt a Nokiának,(a panaszkönyv állítólag betelt, nem volt másik) ő rosszabbul tűrte hogy félvállról, lekezelően bántak vele és hülyének nézték a boltban. Volt hogy alig akartak szóba állni vele, a hangokból ítélve valami videót nézhettek hátul és nem tetszett nekik hogy valaki megzavarja őket, le is pattintották, ekkor írt panaszlevelet. Sokminden nem történt, ugyanolyan a hozzáállás, nagybátyám inkább egy Samsungot vett, én még járok oda, bár szerencsére ritkán mert az online szoftverfrissítés által a legújabb szoftvert itthon is rá tudom tenni a telómra, bízom benne hogy más baja már nem lesz, és nem kell bele kontárkodniuk. Azért furcsa hogy egy ekkora cég ennyire nem figyel oda az alkalmazottaira. Nálam hozzáállásban, viselkedésben és tudásban is megbukott a debreceni Nokia szerviz.
Avatar
laci64
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 6026
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:12:46
Készüléktípus: Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Tápiószecső
Has thanked: 52 times
Been thanked: 808 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: laci64 »

Az Árkád Nokia szervizel volt már valakinek dolga? Precízek, gyorsak? E52-ben ki kellene cserélni a "csengőt", kissé lehalkult.
Ha valaki segít itt a fórumba neked egy hozzászólásával, ne felejtsd el megköszönni az idézet gomb felett lévő :up: kis gombbal!
AyoZee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-12-19 vas. 16:15:45
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: AyoZee »

Sziasztok

A debreceni szervizben nem jártam sikerrel, néha nincs hangja az E52-nek, többször javították, mit lehet tenni ilyenkor? Javítás után jó esetben pár napig működik. A srácok nem valami segítő készek félvállról veszik a dolgot, azt mondják nem tudnak mit csinálni vele. Adjam el vegyek másikat?
Avatar
nsee
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:04:50
Készüléktípus: Huawei M20 - LG G4
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: árnyékvilág
Has thanked: 75 times
Been thanked: 80 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: nsee »

laci64 írta:Az Árkád Nokia szervizel volt már valakinek dolga? Precízek, gyorsak? E52-ben ki kellene cserélni a "csengőt", kissé lehalkult.
Nem, ott nem voltam, de javaslom az Arena-ban lévőt.
Egy éve a Westend-ben is voltam és korrektek voltak.
Huawei M20
LG G4
N8-00 Dark Grey
N95
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AyoZee írta:Sziasztok

A debreceni szervizben nem jártam sikerrel, néha nincs hangja az E52-nek, többször javították, mit lehet tenni ilyenkor? Javítás után jó esetben pár napig működik. A srácok nem valami segítő készek félvállról veszik a dolgot, azt mondják nem tudnak mit csinálni vele. Adjam el vegyek másikat?
Ha harmadjára sem sikerül kijavítaniuk, akkor mondd meg hogy küldjék fel, és írják rá a lapra (ezt ellenőrizd, mert képesek direkte lehagyni!) hogy "CSERE JAVASOLT".
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
AyoZee
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010-12-19 vas. 16:15:45
Készüléktípus: Nokia E52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: AyoZee »

Annyira megnyerő a stílusuk és a modoruk hogy inkább veszek egy másik telefont, nincs kedvem oda bemenni, nem vagyok vevő a lekezelő stílusukra. Látom ZTE Blade-t használsz, milyen? Egy Nokia után mennyire kezelhető? Pont egy ilyet néztem ki következő telónak, csak még nem mertem megvenni. Előre is köszi az infókat.
Zee
juha
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2010-11-25 csüt. 07:00:34
Készüléktípus: iPhone 4S
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: juha »

Szaisztok,
tudtok megbízható, normális nokia szervízt bp-en? Westendel már volt dolgom kb. 1 hónapja és többet oda nem megyek. Valószínű nagyszervíz lesz belőle, mert hidegben lefagy a teló a billentyűzár kioldása után, plusz recseg a hangszóró, plusz a bill-en egy gomb ferde :S (E72).
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

AyoZee írta:Annyira megnyerő a stílusuk és a modoruk hogy inkább veszek egy másik telefont, nincs kedvem oda bemenni, nem vagyok vevő a lekezelő stílusukra. Látom ZTE Blade-t használsz, milyen? Egy Nokia után mennyire kezelhető? Pont egy ilyet néztem ki következő telónak, csak még nem mertem megvenni. Előre is köszi az infókat.
Zee
Nekem tetszik a telefon, lehet nem "egyedi" meg "stílusos", de cserébe könnyen kezelhető, gyors, viszonylag erős hardver és nagyon jó ár. A kamera gagyi, de ezen kívül hibát nem találtam benne.
De ez már OFF :D
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
ares77
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011-01-12 szer. 09:04:19
Készüléktípus: Nokia N97 mini
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: Nokia mintaboltok/szervízek véleményezése!

Hozzászólás Szerző: ares77 »

Sziasztok a nyíregyházi Nokia mintaboltba voltam tegnap mert az N82-n cseréltem házat de a camera takarót ha elhúzom nem érzékeli a teló.Bementem a boltba semmi köszönés,a hátsó helységből kijönn egy fiatal gyerek kérdi mi a baj elmondom ill.mutatom neki meg mondom a telón van a Panoman progi azzal működik a kamera.Megnézi kérdi,hogy garanciás e mondom nem a gépen megnézi a telo IMEI számát és azt mondja,hogy nem tudnak segíteni meg a telóm nem is európai gyártás hanem malájziai és ők csak európai Nokiákkal foglalkoznak.Néztem rá hülyén,hogy most viccel velem vagy csak hülyének néz.Rájöttem,hogy dolgozni nem akaró eladók dolgoznak ott.Senkinek nem ajánlom.
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”