Nokia panaszok

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
gazmester
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2010-01-25 hétf. 18:55:59
Készüléktípus: 6710
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: gazmester »

Együtt érzek veled ! Engem 6710 Navigátorral szivattak:Nem működtek(azóta se működnek) animált témák.Első kifogás:nem az OVI.COM-ról töltöttem le.Vásárlás után a 6710 nem is szerepelt ott.Később szerviz telefonra letöltött téma nem működik.Többszöri szerviz :nincs hiba (Jabil).Ügyfélszolgálat:náluk megy.Én:cseréljünk készüléket.Ők:forduljak a szolgáltatóhoz.
Az OVI.COM tartalma rendezetlen,színvonala csapnivaló,térkép adatbázisuk elavult.
Összegezve,röviden:a készülék jó,de a szoftver nem.Ezt a nokia (kis N-el) soha nem ismeri el.Ügyfélszolgálat címszó alatt ügyfélhülyítés folyik.
Nekem ez volt a második,és az utolsó nokiám (kis N-el )!
Nagy autómárkák hibás sorozatú modelljeiket javításra visszahívják,így megmarad hitelük,megbízhatóságuk,a vevők bizalma.
U.I:jönnek az ázsiaiak,és milyen jók !! nokia (kis N-el) jó lesz figyelni !!!
SteveStifler
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-07-14 csüt. 19:52:14
Készüléktípus: Nokia N95
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: SteveStifler »

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, most szereztem be egy N95-ös Nokiát (használt) és annyi gondom van vele, hogy amikor fotózok vaku nélkül, nappal normálisan, használhatatlanul ki vannak égve a képek, van amelyik teljesen fehér még -2.0-nál és gyenge isonál is. Viszont az elsütés pillanatáig minden tökéletes, videómódban jó a telefon, vakus képek is jónak mondhatóak. Tanácstalan vagyok. :/

ui: N95el foglalkozó topicok halottak, ezért írtam ide.

üdv.
11marci11
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-07-23 szomb. 03:34:00
Készüléktípus: e51
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

E51

Hozzászólás Szerző: 11marci11 »

Sziasztok!
olyan problémával fordulok felétek, hogy a jelenlegi nokia e51es telefonomon, nem világit a billentyűzet. Ehez van valami külön beállítás, vagy netalántán elromlott ?

ui.: azt nem tudom hogy ezt a bejegyzést jó helyre írtam e, ha nem akkor bocsi... új vagyok a fórumozás köreiben :)


üdv m
Zsolti78
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-02 kedd 14:39:12
Készüléktípus: Nokia N95 8g
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Zsolti78 »

Sziasztok!

Adva vagyon egy Nokia N95 8g kis telefon. Amin a nyitogatás közben néha pislákolt a kijelző,volt hogy elsötétült majd újra müködött. Egyik este müködött a másik reggel viszont már teljesen sötét volt.
Akkor hirtelen besokaltam tőle és hagytam a fenébe pihenni pár hónapot.Most szétszedtem és kiderült hogy a szallagkábel szakadt el. Vettem hozzá egyet és összeraktam. A hiba most is ugyanaz.
Gombok világitanak csipog is ébreszt is a képernyő abszolute nem reagál semmire. pedig elméletben 1 éve cseréltek rajta kijelzőt szervizben!
Ötlet?
Üdv: Zsolti :angry: :duhos2:
soma0610
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009-03-22 vas. 23:05:41
Készüléktípus: 6230i
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: soma0610 »

Sziasztok. Nekem olyan problémám van,hogy a telom azt írja ki:A telefonindítás sikertelen.Forduljon a márkakereskedőhöz! Na ezt miért csinálja,mert eddig nem tudtak segíteni rajta! Iletve nem voltak közlékenyek! Ez egyébként 6680 nokia A segítségeteket elöre is köszönöm!!!!
Avatar
MrAngelo
Kiemelt 5. szint
Kiemelt 5. szint
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:26:07
Készüléktípus: LG G4 + Sony Xperia Tab Z
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Veszprém
Has thanked: 52 times
Been thanked: 86 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: MrAngelo »

soma0610 írta:Sziasztok. Nekem olyan problémám van,hogy a telom azt írja ki:A telefonindítás sikertelen.Forduljon a márkakereskedőhöz! Na ezt miért csinálja,mert eddig nem tudtak segíteni rajta! Iletve nem voltak közlékenyek! Ez egyébként 6680 nokia A segítségeteket elöre is köszönöm!!!!
Valami telepített progi keverhet be. Próbáld memkari nélkül bekapcsolni, ha úgy megy, formázd le. Ha nem, a telefont és a memkarit is formázd. (hard reset= '*' + 'zöld' + '3' gombok nyomva tartva legalább 15mp-ig miközben bekapcsolod a telót) Minden adat törlődik de a teló működni fog.

Viszont az utóbbi néhány HSZ nem ebbe a topikba való!
nellango
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011-08-17 szer. 13:08:22
Készüléktípus: Nokia E72
Nem:
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: nellango »

Hello!Olyan panaszom volna a Nokia E72 készülékemmel,igazából ma kezdte el csinálni,nem értem mi lehet a baja..szóval..a kamera..1-2 kattintás után egyszerűen nem akar többet fényképezni..kiírja hogy képfeldolgozás folyamatban és itt megáll a tudomány..nem értem hogy mi baja lehet..és onnantól hiába ki-be lépek a kamerába..csak fekete a képernyő és a szokásos "képfeldolgozás folyamatban"..valami tipp?
Avatar
potter55
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2009-01-26 hétf. 18:44:55
Készüléktípus: Nokia N73
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Szfvártól 30km-re
Has thanked: 10 times
Been thanked: 551 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: potter55 »

nellango írta:Hello!Olyan panaszom volna a Nokia E72 készülékemmel,igazából ma kezdte el csinálni,nem értem mi lehet a baja..szóval..a kamera..1-2 kattintás után egyszerűen nem akar többet fényképezni..kiírja hogy képfeldolgozás folyamatban és itt megáll a tudomány..nem értem hogy mi baja lehet..és onnantól hiába ki-be lépek a kamerába..csak fekete a képernyő és a szokásos "képfeldolgozás folyamatban"..valami tipp?
Indítsd újra a telefont és utána próbáld meg elindítani. Meg megpróbálhatod memóriakártya nélkül is.
Szignózás: Itt egy új hack, amihez nem kellennek szignófájlok, csak telepíteni és követni az utasításokat.

Köszönöm funkció. Használd, ahányszor neked segít valaki. :)

Nokia mobilok zenei klipekben. :D
Avatar
Walaki01
4. szint
4. szint
Hozzászólások: 1657
Csatlakozott: 2010-09-06 hétf. 21:55:28
Készüléktípus: Nokia 5800 Xpress Red
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 130 times

Re: Nokia panaszok

Hozzászólás Szerző: Walaki01 »

nellango írta:Hello!Olyan panaszom volna a Nokia E72 készülékemmel,igazából ma kezdte el csinálni,nem értem mi lehet a baja..szóval..a kamera..1-2 kattintás után egyszerűen nem akar többet fényképezni..kiírja hogy képfeldolgozás folyamatban és itt megáll a tudomány..nem értem hogy mi baja lehet..és onnantól hiába ki-be lépek a kamerába..csak fekete a képernyő és a szokásos "képfeldolgozás folyamatban"..valami tipp?
Nem lehetséges, hogy a képeket a készülék memóriájába menti (ez a gyári alap beállítás) és az megtelt? :hmm2: Állítsd át, hogy a képeket a memkarira mentse és próbáld meg úgy! :yes:
Kép
Számolj le a negatív hozzáállással, mint a nem fog sikerülni! Legyél pozitív! Biztosan el fogom rontani.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.
MasterJoe
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012-03-29 csüt. 13:36:44
Készüléktípus: N97 N8-00
Nem: Férfi
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Nokia N8 adatkapcsolat

Hozzászólás Szerző: MasterJoe »

Sziasztok, avagy Jó napot kívánok!

Szeretnék egy hozzáértőt megkérdezni, hogy ismerős-e az a jelenség valakinek, hogy a Nokia N8-00-s állandóan fel akar menni hálózatra. Adatkapcsolatom van, előfizetve. De nem megy fel, csak "felkukkant" :-) Megjelenik az EDGE kapcsolatot jelző kis ikon és eltűnik... A jelenséget úgy vettem észre, hogy a készülék "átforgalmaz" a HIFI hangfalaira, ciripelnek. Kb. 5-10 mp-enként forgalmaz, ami az akkut is meríti...
Kérdésem egyszerű, mi ez? Hogyan lehetne kikapcsolni, és minden ilyen infó...
A készüléken aktív adatkapcsolat van, előfizetve. A netkapcsolat "csak ha szükséges"-re van állítva. A kezdőképernyő offline-ban van... Ha adat kell, kérdezzetek/kérdezzen vissza, aki tudja mi ez...
Segítségeteket előre is köszönöm!!! Tisztelet!!!
Válasz küldése
  • Similar Topics
    Válaszok
    Megtekintve
    Utolsó hozzászólás

Vissza: “Szervíz”