A nagy szervizes topik

A készülékek szervízes tapasztalataival, illetve szervízeléssel kapcsolatos témák
Fórum szabályok
Ebben a fórumban csak a készülékek gyári hibáival, szervizelésével kapcsolatos tapasztalatokat várjuk. A készülékeknek megvannak a saját topikjai általános célokra, tehát itt kizárólag szervízeléssel foglalkozunk. A nem ide tartozó témákat töröljük!
A fórum használat című topikot mindenképp olvasd el!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

Üdv a klubban!

Amennyiben hw-s hiba teljesen kizárható, akkor elölről kellene telepíteni box-szal, FBUS-on a ROM-ot, megnézni az SD-key-t, ellenőrizni, hogy a biztonsági kulcsok rendben vannak-e.
Ezeket sajnos csak valamilyen box-szal (leginkább MX-Key vagy Cyclone box-szal) és MINDENKÉPPEN FBUS-csatlakozóval (szervizakksival) lehetséges csak.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
adri5
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012-02-17 pén. 22:59:59
Készüléktípus: Nokia E 51
Nem: Férfi
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: adri5 »

A barátomnak akkor elviszem neki van minden féle boxa és ilyen kábele is. Nem tudod hol tudnák szerezni boxot?? Neked nincsen véletlenül eladó?? :D
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

adri5 írta:A barátomnak akkor elviszem neki van minden féle boxa és ilyen kábele is. Nem tudod hol tudnák szerezni boxot?? Neked nincsen véletlenül eladó?? :D
Nincs, nem kereskedek ilyennel.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
power1111
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010-02-09 kedd 14:06:03
Készüléktípus: n85
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: power1111 »

hello mindenkinek egy Sony Xperia SP C5303 szétszedtem mer az oldalsó hangerőgomb szabályzó flex gomb nem ment kicseréltem egy ujjra és működük ! de mikor a telefont összeraktam és bekapcsoltam akkor csak a fele érintő panelja működik ! néztem az érintőpanel flexét de semmi repedés sértetlennek néz ki ha valakinek van valami ötlete kérem írjon (köszönöm)
dagattka10
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015-03-12 csüt. 20:26:31
Készüléktípus: Samsung galaxy y
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: dagattka10 »

Sziasztok!
Előre is bocsi ha véletlen rossz helyre írom! De nem nagyon találtam ehez kapcsolodó témát! Blackbarry bold 9900 szoftverfrissitésről tudnátok nekem segíteni? Mert semmit nem találtam róla neten! Előre is köszi! ;)
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

dagattka10 írta:Sziasztok!
Előre is bocsi ha véletlen rossz helyre írom! De nem nagyon találtam ehez kapcsolodó témát! Blackbarry bold 9900 szoftverfrissitésről tudnátok nekem segíteni? Mert semmit nem találtam róla neten! Előre is köszi! ;)
BlackBerry.

Én úgy tudom, itthon csak szolgáltatós létezik belőle, függetlenül megfizethetetlen.

Te hallottad, olvastad, TUDOD, hogy van frissebb ROM a BB9900-ra, mint ami rajta van most?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
dagattka10
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015-03-12 csüt. 20:26:31
Készüléktípus: Samsung galaxy y
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: dagattka10 »

Nem találtam sehol hozzá újabb szoftvert! Nem is olvastam róla, igazából ez is jó lenne ami rajta van, csak lenne rajta magyar nyelv! Erre nem tudsz nekem valami megoldást?
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

dagattka10 írta:Nem találtam sehol hozzá újabb szoftvert! Nem is olvastam róla, igazából ez is jó lenne ami rajta van, csak lenne rajta magyar nyelv! Erre nem tudsz nekem valami megoldást?
Aha, tehát nem itthoni származású a készülék.

A google a barátod.

Pl. "Blackberry Bold 9900 magyar ROM"
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
dagattka10
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015-03-12 csüt. 20:26:31
Készüléktípus: Samsung galaxy y
Nem: Férfi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: dagattka10 »

Így már próbáltam! BlackBerry Desktop software-t talál csak, itt benne is van a frissités, csak azt írja hogy: Hiba történt a szoftwer frissitése közben!
Az új funkciókkal és a BlackBerry® megoldáshoz jelentős fejlesztésekkel rendelkező BlackBerry® Device Software ezen frissítése csak aktív BlackBerry®-előfizetők számára érhető el. A BlackBerry® szolgáltatásról többet tudhat meg, ha ellátogat a www.blackberry.com/service címre.

Ezt írja! Most 7.0-ás szoft van rajta, vam már 7.1-es de ezért nem engedi felrakni!
Avatar
Macika
6. szint
6. szint
Hozzászólások: 8928
Csatlakozott: 2009-05-01 pén. 11:47:34
Készüléktípus: Huawei P30 Pro 8 256
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Has thanked: 321 times
Been thanked: 605 times

Re: A nagy szervizes topik

Hozzászólás Szerző: Macika »

dagattka10 írta:Így már próbáltam! BlackBerry Desktop software-t talál csak, itt benne is van a frissités, csak azt írja hogy: Hiba történt a szoftwer frissitése közben!
Az új funkciókkal és a BlackBerry® megoldáshoz jelentős fejlesztésekkel rendelkező BlackBerry® Device Software ezen frissítése csak aktív BlackBerry®-előfizetők számára érhető el. A BlackBerry® szolgáltatásról többet tudhat meg, ha ellátogat a http://www.blackberry.com/service címre.

Ezt írja! Most 7.0-ás szoft van rajta, vam már 7.1-es de ezért nem engedi felrakni!
Ahaaaaaa.

Amúgy mik azok az új funkciók?
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill
Válasz küldése

Vissza: “Szervíz”