Carbide.ui Theme Edition

Témák kezelésével kapcsolatos topikok Symbian 7-es rendszertől felfelé
LukacsAgi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009-03-27 pén. 11:08:11
Készüléktípus: SGS S4 mini I9195 - BB9790
Nem:
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: LukacsAgi »

Szia. Nem kell hozzá semmi, csak regisztrálj a forum.nokián, ők küldenek egy serialt, és már nem is trial. Üdv : Ági
Avatar
szunnyadopocok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009-12-25 pén. 13:42:31
Készüléktípus: nokia 700
Tartózkodási hely: Ukrajna, Kárpátalja, Téglás
Has thanked: 7 times
Been thanked: 0

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: szunnyadopocok »

Hello!
Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a kész témákat lehet e szerkeszteni valahogy (ami már sis-be van csomagolva),ill. ki lehet e szedni az ikonokat, vagy cserélni?
A válaszokat előre is köszönöm!
Zanzi
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009-06-20 szomb. 16:02:21
Készüléktípus: Nokia N73
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: Zanzi »

Sziasztok! segítsget szeretnék kérni... átnyálaztam már az egész topikot de nem találtam számomra hasznos információt. Telepítettem a carbid 3.4-et ezzel nincs is probléma, a gondom az hogy miután megcsinálom a tanusítványt és a már kész témát menteni szeretnem sis-be, kattintok a finish gombra és ezt írja ki "A package already exists with the same name. Overwrite it?" értem mit jelent a mondat, de nem értem miért írja ki. kerestem az előző probálkozásaim nyomát de még a workspace mappa se jelent még meg. és bármilyen nevet írok be akkor is ezt írja ki, de ha mégsem a mappa akkor se jelenik meg ellentétben a 3.1 -es verzióval mert az pöpecül megy, nincs vele gond, de abban nem lehet érintős telefonhoz témát szerkeszteni. gondoltam rá, hogy az zavarja, hogy ezzel párhuzamosan van használva, de szerintem nincs köze hozzá. szóval tanácstalan vagyok, please :cry3:
szerk.: ha meg teljesen újat kezdek akkor ezt írja ki "a certificate file already exists with the same name.Overwrite it? hát ezt se vágom... :S
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

elkezdtem témát szerkesztgetni és egy régebbi témából kiszedtem az ikonokat hátteret stb... de nem ismeri fel a gép az svg képeket, a ps cs3-sem, telefon megnyitja de a carbide ui sem ismeri fel nem tudom behúzni a programba. segítsetek pls.
Avatar
fonix232
5. szint
5. szint
Hozzászólások: 2208
Csatlakozott: 2009-01-12 hétf. 20:24:05
Készüléktípus: ZTE Blade
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Behind you!!!
Has thanked: 2 times
Been thanked: 44 times

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: fonix232 »

Mivel a kicsomagolt téma ikonjai, stb, vagy MIF és MBM formátumban vannak (ekkor SISContents-el szét kell szedni) vagy ha MIF-ből szedted ki akkor pedig SVGB-ben. Keress SVGB 2 SVG konvertálót!
  • ZTE Blade - CyanogenMod 7
  • Haipad M7 - PhoenixMod [0805] v1.1
  • Asus Transformer TF101 32GB - Revolver 2.5, Clemsyn kernel v9, custom sound mod
Avatar
tomi937
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2010-03-01 hétf. 18:27:08
Készüléktípus: Samsung Galaxy S2
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Magyarország/kajárpéc
Has thanked: 28 times
Been thanked: 8 times

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: tomi937 »

fonix232 írta:Mivel a kicsomagolt téma ikonjai, stb, vagy MIF és MBM formátumban vannak (ekkor SISContents-el szét kell szedni) vagy ha MIF-ből szedted ki akkor pedig SVGB-ben. Keress SVGB 2 SVG konvertálót!
köszi megtaláltam a konvertálót működik is minden de van sok olyan kép amit nem konvertál át.
Vmi ötlet?
porumb
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2010-08-29 vas. 21:27:16
Készüléktípus: E51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: porumb »

nem tudom leszedni a magyar sugóját :s
valaki tudna segíteni??
Avatar
Barthezz2
2. szint
2. szint
Hozzászólások: 207
Csatlakozott: 2010-03-14 vas. 10:45:41
Készüléktípus: 5530 XM White-Blue
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: Barthezz2 »

Sziasztok!

Készítenék egy témát. Már lassan kész, de adódott egy gondom. CarbideUI 3.4-et használom, és N97 pluginnal készítem a témát. Szépen meg is vannak a dolgok, amik N97-hez kellenek, de ha ezek közül bármit módosítok, akkor már nem hajlandó becsomagolni sis-be. Ezt a hibaüzenetet kapom:

Kép

Valakinek van ötlete, mi a gond?
"Szerintem akkora esélyed van... minthogy a Hubble űrteleszkóppal felfedezik, hogy minden fekete lyuk közepén egy kis ember áll zseblámpával, és a biztosítékot keresi." by Sheldon <> http://instantbazinga.com/
kosii
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010-07-15 csüt. 21:19:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: kosii »

Sziasztok,

Próbáltam feltelepíteni a Nokia N97 plugin-t, de ezzel a hibaüzenettel állt ki:

Plug-in installation failed

java.io.FileNotFoundException: C:\Program Files (x86)\Nokia\Carbide.ui Theme Edition 3.4\Eclipse\plugins\Carbide_ui_3_0_Theme_Edition_Nokia_N97_Plug_in_v1_0_en\runtime\AknSkinDescCompiler.EXE (A hozzáférés megtagadva)

Van valakinek valami ötlete, hogy ezt miért csinálja? (Az E71-es plugin-t gond nélkül felrakta) :hmm2:
Avatar
AttisX
1. szint
1. szint
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2009-01-13 kedd 10:13:06
Készüléktípus: N86 8MP
Tartózkodási hely: Itt is, ott is...
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Kapcsolat:

Re: Carbide.ui Theme Edition

Hozzászólás Szerző: AttisX »

kosii írta:Sziasztok,

Próbáltam feltelepíteni a Nokia N97 plugin-t, de ezzel a hibaüzenettel állt ki:

Plug-in installation failed

java.io.FileNotFoundException: C:\Program Files (x86)\Nokia\Carbide.ui Theme Edition 3.4\Eclipse\plugins\Carbide_ui_3_0_Theme_Edition_Nokia_N97_Plug_in_v1_0_en\runtime\AknSkinDescCompiler.EXE (A hozzáférés megtagadva)

Van valakinek valami ötlete, hogy ezt miért csinálja? (Az E71-es plugin-t gond nélkül felrakta) :hmm2:
Szerintem alapvetően az a probléma, hogy a 3.4-es Carbide.ui-hoz próbálod telepíteni az újabb 3.0-hoz (igen a 3.0 újabb verzió, mint a 3.4. Amikor bevezették a köztudatba a Symbian^3 elnevezést csináltak hozzá egy külön Carbide.ui verziót, ez volt a 2.0, majd ebből lett a jelenlegi 3.0.) szánt plugin-t. Szóval először rakd fel INNEN a "Carbide.ui (Symbian) (139MB)" verziót, majd ebben próbáld telepíteni az N97 plugin-t.
Nokia Theme Artist

Kép

Kép
Válasz küldése

Vissza: “Témakezelés”